Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Власний досвід: як в кафе «Руккола» вкрали ноутбук. І як не стати жертвою аферистів

24.08.2014 18:38
1893
 
До редакції «Електронної книги скарг України» звернувся український режисер Дмитро Авдєєв. З поверненням Києва до буденного життя повертається і типова столична атмосфера, у тому числі, і кримінальна. «У мене вкрали MacBookPro13 в кафе «Руккола», що знаходиться за адресою Червоноармійська, 57/3. Сталося це на літньому майданчику, де, звісно, немає камер відео спостереження. Ноутбук лежав у рюкзаку, що висів у мене за спиною. До кафе зайшла доросла парочка років 50-ти. Чоловік та жінка. Вони нічого не замовляли, хвилин 15 посиділи та пішли. Але вже з наваром. За півтори години я помітив неладне. Комп заблокував за допомогою програми «Знайти iPhone», яка дозволяє спостерігати за місцезнаходження всіх моїх гаджетів. На разі Mac поза мережею», – зазначає чоловік. Подібні випадки уже давно стали нормою життя великих міст. Проте більшість з них можна уникнути, якщо слідувати трьом основним правилам.

1. Місце полювання

Є місця, де крадії завжди можуть наваритися, тому часто повертаються у пошуках нової жертви. Сьогодні такими точками є не лише центральні вулиці міст чи переповнений транспорт. Однією з таких позицій і є вулиця Червоноармійська, де незадовго до випадку з героєм трапилася подібна ситуація з жінкою. Єдина різниця – у місці, того разу крадії обради мережу «Олива».

2. Баланс довіри

Будучи впевненими, що не станемо жертвами злодіїв, часто ми не надто піклуємося про свої речі та не звертаємо особливої уваги на оточуючих людей. Проте, якщо цінні речі знаходяться у рюкзаку, а він – за спиною, то Ви автоматично стаєте об‘єктом крадіжки. Тому радимо тримати речі у зоні свого бачення.

3. Не позбавляйте міліцію роботи

Якщо Ви стали жертвою крадіжки, варто звернутися до правоохоронців. Тут важливо пам‘ятати, що автор заяви має повне право цікавитися розслідуванням своєї справи. Паралельно можете слідкувати за новинками на «Сландо», де цілком можете з‘явитися вкрадена річ. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка