Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

ВЛАСНИЙ ДОСВІД: Як розвели на фотоапарат покупці зі "Сландо"

21.03.2014 21:05
3637
 
Історія від нашого читача. Розмістивши на дошці оголошень свою техніку - на гачок замість покупця клюнув аферист. Про схему далі. В білий день. За 5 хвилин лишитися без фотоапарату. При тому, що Вас не обікрав кишенькар чи інший майстер «ручної роботи». Звичайни малолітній хлопчина, на вигляд років 24, як стверджує Роман, обікрав його і працював не один, а з подільниками. Знайомтеся, він на фото.шахрай-святошино-аферист-киев

Як працює схема?

Після розміщення оголошення Роману зателефонував цей хлопець. Домовилися зустрітися на Житомирській в Києві. Доки Рома їхав на зустріч, хлопчина постійно надзвонював і просив приїхати скоріше – «бо в нього немає часу», - каже Роман. «Ми приїхали в умовлене місце. Цього хлопця не було. Він спізнився десь на 15 хвилин. Коли прийшов взявся роздивлятися техніку. Розпитав про причину продажу і зрештою дістав гроші».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Власний досвід: як наш читач повертав…свій ноутбук із сервісного центру"
Але хлопцю не захотілося розраховуватися привселюдно, він попросив відійти за супермаркет, мовляв, там безпечніше. Коли хлопці відійшли почався цирк. «Він дістав з кишені купу купюр», - каже Роман, - «6000 гривень у нього було купюрами по 500 і 2000 тисячі гривень – банкнотами по20. Звичайно він почав їх перераховувати». Це тривало довго, зрештою, виявилося, що хлопець недорахував сто гривень. Довелося ще раз рахувати ці гроші, в цей момент Рома зрозумів, що відбувається щось підозріле і вирішив зафільмувати цей процес. «Коли вдруге він перерахував гроші – він сказав, що буде винен 100 гривень, бо їх немає». І тільки-но передав гроші в руки продавцю нізвідки з’явився мужчина, який представився правоохоронцем.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Власний досвід: “Citycom не повертав телефон, допомогли друзі і штурм Фейсбук”"
«Почав наїзджати з криками, що тут торгівля заборонена і зараз взагалі почнуть нас, як він сказав, шмонати». Роман оторопів, в цей момент йому покупець всунув в руки  1000 гривень і втік. Після втечі одного, псевдоміліціонер теж почав давати задню і кричати, щоб Роман забирався звідси швидше. Після того як минуло пару хвилин,  Роман зрозумів, що залишився без фотоапарату і з 1000 гривень на руках. Добре, що збереглися фотографіями. Сподіваємося, що міліція Святошинського району розбереться з шахраями, які представляються іменем закону, а також не соромляться робити свої чорні справи у них під носом. Усі контакти, якщо знадобляться, передамо правоохоронцям на вимогу.Дмитрий Мищенко-фотографияХто  впізнав, що ж це за людина, також просимо повідомити нас, для того, щоб Роман міг написати конкретну заяву, з конкретним іменем і адресою в міліцію - і разом побачимо ефективність нашої "нової" міліції. Разом ми можемо подолати свавілля починаючих аферистів до рук яких, може потрапити кожен з нас. Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка