Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Власний досвід: як не стати жертвою нахабних ромів

09.09.2014 12:06
1829
 
Як можуть видурити з вас останні гроші нахабні роми, які приїжджають в міста щоб добряче нажитися на людях.  Неоголошена економічна криза в країні змушує заробляти усіх і роми не виняток. Щоправда саме роми славляться своїми нетрадиційними методами заробітку. Ввести в гіпноз жертву, заговорити зуби, чи просто викликати жаль до себе і вимагати гроші - методів безліч. На один із таких натрапила наша читачака. До «Електронної книги скарг України» звернулася Наталя. Історія дівчини просто вражає своєю нахабністю. «Об 18 годині вечора я йшла додому. Так трапилося, що того дня я отримала зарплатню, тому у внутрішній кишені рюкзака в мене було 400 доларів. Ідучи повз «Більшовик», я відчула дискомфорт. Обернувшись побачила, що рюкзак відкритий, а гроші стирчать з внутрішньої кишені. Переді мною стояв цілий табір. Троє дорослих циган та кілька дітей. Розгублено я почала питати, що вони роблять, внаслідок чого мене лише стукнули по голові. Легенько, на щастя. Швидко вирвавши рюкзак, я пішла геть. Особливо мене дивує, що все відбувалося не надто пізно, а крадії-невдахи не відчували ніякого дискомфорту». «Електронна книга скарг України» розробила три поради, які можуть врятувати у подібній ситуації.
  1. Порвіть шаблон
Крадій не очікує від Вас рівно нічого. То здивуйте його. Викрикніть щось чи скажіть щось несподівано. Це змусить крадія розгубитися, а жертві дасть часову фору.
  1. Додайте гучності
У разі спроби пограбування варто максимально привернути увагу людей навколо. Наприклад, якщо у Вас щось вкрали у маршрутці, попросіть водія не відкривати двері, адже зловмисник десь поряд.
  1. Кожному своє
Навіть за умови, коли вкрасти зловмиснику не вдалось, не варто оминати увагою міліцію. Напишіть заяву, пам‘ятаючи, що правоохоронні органи мають Вас захищати. Також варто звернутися до журналістів подібно нашій героїні Наталі. Оприлюднивши інформацію, Ви можете вберегти багатьох своїх співгромадян.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка