Дехто з українців вважає, що рекомендації Міністерства охорони здоров'я створюють лише психологічний натиск на людей, а гідних досягнень у боротьбі з коронавірусом немає.
Скарга:
"Скільки ще потрібно хворих, щоб побачити, що міністерство охорони здоров’я не може, не вміє або не хоче вирішувати проблему коронавіруса? Скільки ще порібно нових хворих, щоб зрозуміти, що “психологічний ефект” не працює, а запуск громадського транспорту був передчасним? Скільком ще потрібно померти людям, щоб стало очевидно, що усі масові заходи несуть пряму загрозу здоров’ю та життю українців? Чинні очільники профільного міністерства своїми діями доводять, що гадки не мають, що робити з пандемією. У час, коли весь світ поступово виходить з коронавірусної кризи, Україна занурюється лише глибже щодня. Як може керувати міністерством охорони здоров’я та приймати рішення щодо запровадження, утримання або скасування карантинних заходів людина, котра жодного дня не пропрацювала в сфері охорони здоров’я? Як можна довіряти лікарю, що у боротьбі з хворобою використовує психологічний тиск на населення, а потім хизується цим фактом на ТБ? У час кризи Україні порібен лікар-фахівець, а не колишній голова обладміністраціі або хлопчик, що кричить “вовки!”." - публікує слова Андрія Домасова "Електронна книга скарг України".Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса
Ціна: 63 грнОбрати тарифРекомендований тарифПісля оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.
Ціна: 220 грнОбрати тарифПісля оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.
Ціна: 730 грнОбрати тариф