Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Відлуння карантину. Дінеро звільняє співробітників

11.04.2020 17:24
3273
 
"Доброго дня. Звертаюся з проханням про допомогу. На даний момент я і мої співробітники опинилися у скрутній станові. У з' вязку з карантинними заходами, мій роботодавець --ТОВ " ФК "Дінеро" (ЕГРПОУ 41350844) перевів співробітників на режим віддаленої роботи і потихеньку звільнює персонал. Звісно ж наполягають звільнятися за статтею 36 КЗпПУ. Тобто за згодою сторін, щоб не сплачувати вихідну допомогу та перенести фінансовий тягар відповідальності з компанії на державу. Деякі керівники відділів намагаються змусити писати заяви на звільнення, датою меньшою ніж лікарняний(щоб його не сплачувати). Звільнюють хвилями. Тобто спочатку звичайних робітників, а вже після і їх керівників. Причому не роблячи виключення для пільгових категорій громадян. Наприклад, одна з моїх колег по роботі має двох дітей віком до 14 років. А її вирішили звільняти у першу чергу. Компанія тримає людей у напрузі, і пропонує їм звільнення на невигідних для них та держави умовах. Тим не менш, компанія проводить опитування: "Наскільки готові співробітники пожертвувати що-небудь для боротьби з короновірусом?". Проводить онлайн концерти для клієнтів https://www.facebook.com/events/518589055685411/. Приємно бачити таку турботу, але чому не потурбуватись спочатку про робітників? Я вже звертався з пропозиціями до керівництва (директора Веселого Іллі Олександровича та начальника відділу кадрів Тетяни Крот) за допомогою корпоративної електронної пошти. У своїх зверненнях я пропонував або перевести мене на іншу роботу, або звільнити зі згодою сторін (і як умову звільнення пропонував сплатити мені 10000 грн., замість вихідної допомоги). Також просив надати можливість працювати віддалено. Незважаючи на те, що зараз офіс працює у дистанційному режимі, ніякої відповіді від них мені добитися не вдалося. Офіс працює тільки один чи два дні на тиждень, і те там не знайдеш нікого крім охоронця, та інколи дівчини з реєстрації. Я підозрюю що, на жаль, це непоодинокі випадки поведінки роботодавців у період карантину і с такою проблемою стикнулись багато українців. Будь ласка допоможіть вплинути на ситуацію. З повагою!", - написав до "Електронної книги скарг України" Георгій. [sociallocker id=10854]380505962770 або losevgeorge007@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка