Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Ви чергове брехло?" – Зеленського звинуватили у відновленні роботи "Однокласників" та "Вконтакте"

14.05.2020 18:02
3321
 
Попри офіційну заборону в Україні, російські соцмережі такі як "Однакласники" та "Вконтакте", продовжують працювати. Обурена цією новиною українська письменниця поділилась своєю думкою.

Ось її слова:

"Пане Зеленський! Ви чергове брехло? Ваша зелена влада брехлива? Чому до всіх російських сайтів уже відкритий вільний доступ? Термін заборони (15 травня) ще не закінчився – доступ до московитських ресурсів "крапка.ru" повністю відкритий. Лайно собаче! (Це така українська лайка, пане Зеленський). Українські ЗМІ, посилаючись на офіс президента, раніше повідомляли, що офіс президента не має наміру щось міняти і блокування продовжиться. Це була БРЕХНЯ? У своєму фільмі про Голобородька ви прославилися гнівною промовою про політиків. Так ви казали? Ваші слова? А тепер що? Такий самий? ... Надумала я замовити горщики для своїх орхідей. Що зробив інтернет? Він мене перекинув у Москву і Санкт-Петербург для замовляння. Сайти відкриваються. Все працює. Ошелешена, набираю Вконтактє, Однокласнікі. Матір Божа! Відкривається! Ще зовсім недавно мій екран на московитське "ru" реагував інакше. На білому екрані писалося, що доступ до московитських сайтів обмежено. І чудово, що обмежено, нам своє розвивати. Але ж ні. Знову московити, як сніг на голову. Ми їх не ждали, вони приперлися. Точніше, ви їх нам на голову звалили... Якщо вам не зрозуміло, для чого нам обмежувати доступ до московитських сайтів, поясню, як українським учням на уроці пояснюють. Розжую тему, бо у вас неукраїнська освіта, хоч і отримана в Україні.Зображення видалено.Уявіть собі два дерева. Одне дерево оберігають від шкідників, підживлюють, поливають, вчасно підрізають гілочки – плекають. Хвалять дерево, любуються ним. І воно виросло велике, гарне, рясно родить. Друге дерево постійно ламають, трощать, не поливають, не рятують від шкідників. Висміюють, кривляться до нього. І воно виросло кволеньке, хворобливе. Принишкло біля рясної крони сусідського дерева. Та от, знайшлися захисники цього слабкого дерева. Сказали: «Досить! Досить знущатися над рослиною!» Поставили між деревами паркан, щоб не ходили, не топтали, не ламали, не сміялися. Підживили дерево. Полили, покропили від шкідників – і дерево вдячно розпрямило гілочки, викинуло цвіт… Ви той, пане Зеленський, хто прийшов – і зруйнував паркан між двома деревами. Щоб знову велике доглянуте виплекане дерево глушило менш доглянуте, позбавлене уваги і піклування. Це називається "алегорія", пане Зеленський. Алегорія про українські і російські сайти. Слабке дерево – це ми, українці, наші сайти і наш публічний простір. Сильне дерево – це московити. Вони своє завжди плекали, а нас ламали. Глушили своєю пишною кроною. Але! Варто було наш, український публічний простір відгородити від московистського (поставити умовний паркан, заблокувати), як наш простір одразу розквітнув. А ви ставите наш розквіт під загрозу! То ж тепер без алегорії. Пряме запитання. Ви надурили народ, пане Зеленський? Ви чергове брехло?" - публікує слова Лариси Ніцой  "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка