Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Ветерани війни потерпають від байдужості влади, виживаючи на мізерну пенсію

13.05.2020 15:35
2607
 
Пенсійне забезпечення ветеранів війни і досі залишається найболючішим питанням, адже ті, хто проливав власну кров заради майбутнього, сьогодні потерпають від байдужості влади.

Скарга:

"Прошу Вас, Володимире Зеленський, звернути увагу на це звернення, адже соціальний захист - це дуже важливий аспект у державі. Та, нажаль, в Україні він не дуже поширений/розвинутий. На мою думку, ветеранів залишилось так мало (і кожного року їх все менше), а вони навіть не отримують гідну пенсію, відмовляють собі в необхідному або навіть у найнеобхіднішому. Я вже не говорю про те, що їм потрібно дати землю, будинки або квартири, бо у їхні роки хочеться лише спокою і хоча б елементарного. Ні,я не говорю про ті 100грн,які символічно додають. Мабуть, ви запитаєте:"Де взяти гроші?",то я вам відповім,що деякі люди у нашій державі народжують дітей лише заради грошей,а потім ще отримують статус матері-одиначки для збільшення своїх "гонорарів". І ні,ці гроші на дітей точно не йдуть,а діти залишаються безграмотними,одягненими не по сезону,голодними,холодними і це приводить до деградації нації. Звісно, це "промах" компетентних виконавчих органів місцевого самоврядування,але я думаю на це варто звернути увагу і підтримати тих,хто справді потребує соціального захисту. Також крім грошової допомоги пропоную додати певні соц.пакети у яких буде включено, наприклад: 1)Позачергове придбання ліків/продуктів або доставка їх при потребі соціальними працівниками або спеціально організованими підрозділами тих соціальних служб 2)Знижки на ліки 3)Підсилена допомога соціальних служб у справах,що не підсильні цим бідолашним людям. Всім відомий факт,що соціальних працівників недостатньо,адже в рамках волонтерського проєкту під час карантину я це зрозуміла. Я вважаю,що деякі пропозиції можна врахувати,адже це точно в інтересах держави,що піклується про народ." - публікує слова Діани Харатян  "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка