Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

В столиці збій в системі. Через двійників наклали арешт на майно невинних

09.11.2018 13:29
3118
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Олена, яка не може зрозуміти, чому вона вимушена терпіти незручності через проблеми інших людей? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Вітаю, шановна редакція та читаючі цю скаргу журналісти! Хочу розповісти чи поскаржитись. В червні місяці звернулась до МРЕО, щоб продати машину, але мені видали Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, що в мене арешт мого рухомого майна, згідно мого ідентифікаційного коду, і я ніби проживаю в м. Києві та повинна оплатити комунальному підприєству борг. В ході розслідування (написавши листи до Голосіївського суду та Голосіївської виконавчої служби) вислали мені копії рішення суду та постанови, де під моїм ідентифікаційним номером є жінка, в якої сходиться ім'я та по батькові, але вона 10.05.1928 року народження і проживає вона в м.Києві, а я проживаю в Херсонській області (про що свідчить довідка. Я неодноразово зверталась в податкову службу де вони перевіряли мій ідентифікаційний номер, але за мною і за цим номером нічого не зареєстровано, і задвоєння немає).В даний час, зібравши купу доказів і листів, я була змушена подати до суду, але і там мені не можуть нічого зробити, так як мене змушують знайти ідентифікаційний номер цієї жінки. Я вже не знаю, куди мені треба звертатись і куди писати, щоб з мого ідентифікаційного номера знати арешт так як я невинна і змінювати номер мені податкова служба відмовляється.
Суд відбувався в 2014 році, засуджували всю сім'ю боржників, але звідки взяли і хто саме вніс мій код я ніяк не можу збагнути.
Депатамент теж відмовляється усунути помилку, але всі суди мені обходяться в "копійку" і часу вони забирають не мало, та ніхто нічого не вирішує. Чому за їхні помилки повинна платити я? Я самостійно виховую доньку, ходжу на роботу і таке сталося, що не знаю куди звертатись за допомогою. Дякую Вам, але в мене дуже багато інформації і це стисло. Листи всі є. В даний момент відкрито суд, який відкладено в зв'язку з відпусткою судді, але ж знову в чому я винна?", - написала вона. [sociallocker id=10854]Ім'я: Олена Тел.: +380999026441 Email: olenanitcuk@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка