Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Київському Університеті Управління і Підприємництва студенти живуть "як бомжі"

13.01.2014 20:52
3241
 
У них кожен ранок починається з того, що вони беруть пляшку і йдуть вмиватися - води немає. На "Електронну книгу скарг України" написала  студентка столичного Університету Управління і Підприємництва Наталія. Оскільки їй доводиться проживати в гуртожитку вона змушена терпіти безвідповідальне ставлення ректорату до них. Про воду, яка повинна бути щодня там, чомусь, забули. Ранок вони починають не з теплого чаю з пончиками, а пластмасової пляшки в яку набирають воду, щоб хочаб помити обличчя. І це відбувається не на окраїні міста, а в центральній його частині - Шевченківському районі, по вулиці Івана Кудрі, 31а. Якщо тема зацікавить журналістів - ми надамо контакти Наталії.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

"Хотіла б поскаржитися вам, тому що, вже не знаю до кого звернутися. Вже як 2 міяці ми живемо в очікуванні будь- якої води, тому що, живемо ми на 9 поверсі. Кожного дня ранок починається з того, що ми беремо пляшку з водою і йдемо вмиватися, потім, після 12 години дня може з'явитися або холодна або гаряча вода, але можна встигнути тільки помити посуд, який назбирався з вчорашнього обіду (так як немає чим його мити) і набрати води в пляшки на вечір. Потім знову пустота. Ближче до 4 години вода може знову зявитись, але тектиме під дуже слабким тиском. І нарешті після 5-6 годин вода взагалі зникає як холодна так і гаряча. До 1 години ночі ні краплинка не капне з крану. І не факт, що о першій годині вона буде добре текти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "5 світових рекламних скандалів"
Ми не можемо нормально існувати: прийняти душ, помити посуд, випрати білизну, туалет- для нас стало нереальними речами, які ми не знаємо коли робити, адже постійно немає води- ніякої. Ми всі у відчаї, адже коли ми скаржимося нашому коменданту, то вона говорить: "це все місто" місто не дає тиску одному нашому будинку. Я в цьому дуже сумніваюсь. Тиск води занадто слабкий і вона не доходить до верхніх поверхів, а якщо доходить, то не тече, а просто крапає в буквальному сенсі слова. Дзвонила я скаржилася у водоканал- там сказали, що в них все справно. Можливо це саме в нашій будівлі у підвалі під занадто слабким тиском іде вода? Ми цього НІЯК ДІЗНАТИСЯ НЕ МОЖЕМО. Кожного дня, коли ми йдемо скаржитися коменданту, то вона нас "годує" пустими обіцянками, що вона буде дзвонити і щось робити для цього, останній раз, коли ми підходили до неї, то вона пообіцяла викликати аварійну водоканалу - так нічого і не було зроблено.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Невидумані історії: як світові бренди підторговують контрафактом"
Писали ми і заяву в наш університет, зібрали підписи і віднесли, але толку ніякого. Я не розумію чому ми повинні жити як бомжі і при цьому платити за проживання в гуртожитку 470грн за місяць. За що? Як це назвати? Не дивлячись на те, що понад 2 місяці немає ніякої води, перерахунок нам ніхто не робить- платимо за проживання повну вартість. Хто повинен перейматися проблемами студентів як не комендант? Чому вона нічого не може вирішити, а може і не хоче. Будь лака, допоможіть нам щось із цим зробити, адже ми самі нічого не доб'ємось, а так і будемо сидіти без води. Це просто жахливо!!! Буль ласка, посприяйте нам чимось у вирішенні цього питання, МИ БУДЕМО ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНІ!!!Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка