Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Донецьку почалася війна пасажирів з контролерами

26.09.2013 14:27
3055
 
Пасажир наважився зняти посвідчення контролера тролейбуса, той озвірів. "Відео з контролером і пасажиром - це тільки вершина айзбергу", - написав на "Електронну книгу скарг України" чоловік, представившись контролером. "Все почалося відтоді, як ці пасажири почали реально провокувати нас. На наші прохання показати квитки - не реагували, коли ми тільки заходили могли нагрубіянити і тікати - це шморкачі, також, нам стало відомо, що на лінії працюють "липові" контролери", написав І.І. Він стверджує, що ще після того, як на контролерів в Донецьку напали, (18.09.2013 р. - ред) "Ми теж вирішили діяти!". "А от цей, що знімав останній раз, я його лічно бачив, і скажу чесно - він один з тих провокаторів". Написав І.І.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?"В спільнотах жваво обговорюють відео з контролером і пасажиром.  Наприклад, Дарина Курінна запевняє інше, начебто той сами контролер вже нападав і на неї: "Мене той самий контролер кілька тижнів тому намагався штрафувати, перешкоджаючи заплати за проїзд і компостувати квиток. Керівництво Донелектроавтотрансу викликало мене на "упізнання", але не показало фото тієї пари коетролерів, що працювала в той день на маршруті, сказавши, що то були не справжні контролери. І тут я бачу знов його".

Відео з контролером і пасажиром:

Як пишуть "Новости Донбасса", керівник комунального підприємства "Донгорелектроавтотранс" Володимир Захаров заявив, що за 8 місяців 2013 року було звільнено 14 контролерів, які дозволяли собі некоректну поведінку з пасажирами. За цей же проміжок часу за власним бажанням звільнився 31 контролер.

Пасажир завжди правий

Також курйозне відео цього тижня радує українців. Блогер, який показав середній палець ДАІшника, у відповідь на те, що вони почали його знімати. Оскільки положення пальців на телефоні, блогеру здалося ображаючим, він у відповідь показав "Приціл для відеокамери".
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка