Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

В Броварах ніяк не можуть доремонтувати садочок, батьків годують обіцянками

21.10.2017 17:04
2188
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка з Київської області, яка жаліється, що не може змусити вчителів садочка де має вчитися її дитина зізнатися, коли ж його добудують. Ремонт йде мляво.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Прошу допомоги у вирішенніпроблеми з постійним відтерміновуванням закінчення ремонту у нашому ДНЗ "Золотий ключик", що знаходиться по вулиці Героїв УПА, 3а у м.Бровари Київської обл. Розпочалась ця вся історія ще в кінці травня 2017р, коли нам повідомили, що ДНЗ закривається на ремонт з 1 червня (до слова: в минулому році садочо ктакож закривався на все літо і дітей розформували по інших садочках кварталу, в позаминулому році садочок також закривався на ремонт, але була одна збірна група на все літо), все літо садочок простоював і не було навіть вигляду,що його ремонтують. В середині серпня я особисто бачила, що всадочку мили вікна і заносили меблі у садочок, а з 1 вересня садочок невідкривається, іде укріплення і гідроізоляція фундаменту і нам повідомляють, що всіх дітей розформують по іншим садочкам кварталу на одін місяць. 28 вересня на батьківських зборах завідуюча ДНЗ повідомляє, що відкриття садочку знову переносять на середину жовтня, а потім, як вияснилось, уже на середину листопада. Батьки всі обурені, керівництво нікому нічого не пояснює, лише годують майбутніми невстановленими термінами, ремонт іде дуже мляво, сьогодні, наприклад, роблячи фото, я побачила лише одного робітника.
З такою кількістю робочої сили і такоюшвидкістю ремонт робитись буде ще дуже довго.
Я особисто писала декілька звернень до батьків садочку у фейсбуці, пропонувала згуртовуватись і якось діяти, мітингувати, вимагати прискорити робочий процес, та все марно, дехто конкретно написав, що боїться втратити роботу, декому байдуже, всі інші ж просто чекають, коли хтось щось зробить за них, а вони в стороні постоять і поохають. Можливо і дійсно потрібно чогось боятись, я незнаю, живу в Броварах лише 5 років, всіх тонкощів взаємовідносин "просталюдина-влада" не знаю, та дуже прошу журналістів звернути увагу на нашу проблему, садочок простоює майже 5 місяців і за це ніхто не хоче брати відповідальність та й взагалі поставити конкретні терміни. Завчасно дякую!"
[sociallocker id=10854]natali111111@meta.ua[/sociallocker]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка