Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Українські сайти. ТОП корисних порталів України

11.03.2016 18:01
13177
 
Одразу слід зазначити, що журналісти «Електронної книги скарг України» шукали подібні українські сайти до нашого, які створені для того, щоб десь полегшити життя нашим громадянам, десь зорієнтувати, а десь розширити світогляд. Якщо у Вас є посилання, українських сайтів, які на вашу думку, відповідають критеріям описаних вище – надсилайте в коментарях.

ЦІНА ДЕРЖАВИ

Сайт: http://cost.ua/Український сайт, який дасть зрозуміти звичайному громадянину, скільки з його зарплати витрачається державою на утримання армії, медицини, на АТО. Також, відвідавши його стане зрозуміло, як формується український бюджет, який має дефіцит, який борг вже навис над українською скарбничкою. Але, що найцікавіше, на нашу думку – це пенсійний калькулятор. Кожен зможе приблизно зрозуміти, яка на нього чекає пенсія, побачити скільки можуть отримувати пенсійного забезпечення депутати, судді, журналісти, держслужбовці та інші.

ДОСТУП ДО ПРАВДИ

Сайт: https://dostup.pravda.com.uaУкраїнський портал, який допоможе надіслати електронні запити і отримати відповідь від чиновників. Кожен громадянин нашої країни має право отримувати інформацію, яка є публічною, саме для цього створений український ресурс «Доступ до правди». Щоб надіслати запит до відомства і запитати про те, що вас цікавить потрібно завітати на сайт, сформулювати текст запиту за формою на сайті, перевірити свою поштову скриньку. І не забудьте, що все, що ви напишете на сайті – стане надбанням народу, тому формулюйте свої побажання грамотно і без перебільшення;)

ПОЇЗДКА

Сайт: http://poizdka.org/Український сайт, який допоможе українським пасажирам. Суть сайту проста – допомогти українським пасажирам Української залізної дороги знати свої права. Якщо у вас щось сталося – завітайте на сайт, знайдіть свою проблему, та дізнайтеся, на що можна розраховувати згідно українського законодавства.

ЕЛЕКТРОННА КНИГА СКАРГ УКРАЇНИ

Сайт: http://reaction.org.uaНа цьому українському порталі публікують скарги на будь-яку організацію, на будь-якого чиновника, на міліцію, неважливо, якої сфери життя стосуватиметься скарга. Портал відвідують журналісти різних ЗМІ України, що також допоможе у потужнішому висвітленні виниклої проблеми! Такий собі віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми і журналістами, які шукають таких людей.

ВОРКСЕЛЕРАТОР

Сайт: http://workcelerator.com/Сайт із дещо складною назвою, але вдалий каламбур допоміг передати те, чим займається український сайт. Воркселератор – допоможе знайти нетехнічні вакансії в стартапах, а також пройти стажування. Завдання сайту сформувати культуру стажування та найму перших нетехнічних працівників.

WOOOWER

Cайт: http://wooower.com/Новий український сайт, на якому можна обрати для себе відпочинок і отримувати сповіщення у зручному форматі. Але, що головне, інформацію про заплановану зустріч, чи відпочинок, ви отримаєте не за годину чи дві, а заздалегіть. Тому легко зможете спланувати свій відпочинок. Обирайте лишень ті заходи, які дійсно вас цікавлять, а відповідний рубрикатор допоможе в цьому.

Жителі

Cайт: zyteli.comЖителі - соціальна платформа, створена для кожного хто сам сусід, чи має сусідів. Платформа надає можливість спілкування з мешканцями  багатоквартирного будинку в якому мешкає користувач.  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка