Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Українцям пропонують заробляти на сонці - збережіть чеки, знадобляться

15.07.2013 14:03
3920
 
World GN пропонує інвестувати гроші в поновлювальні джерела, заробляти на мобільному...   «Електронна книга скарг України» публікувала статтю «Тернопільці скуповують акції Лондонської біржі». Приводом для написання стало звернення жителя:«Фінансова група Wor(l)d, яка не зареєстрована в Україні, яка не має ліцензції працює  в нашому місті. Вони просять600$, потім потрібно привести людину, а в майбутньому обіцяють володіння акціями Лондонської біржі…».Не минуло і години, як з‘явилася людина, яка дуже переконана в тому, що стаття: «наклепнецька» і в тому, що їхня компанія веде чесний бізнес. А за те, що ми паскудимо репутацію компанії World GN  - пригрозив подати до суду. Так от, щоб не дай Боже зачепити чиюсь честь, гідність, репутацію і все те, що зачіпається у компанії World GN, публікуємо другу розгорнуту статтю про діяльність безумовно! чесних тернопільських адептів. *Вся інформація взята з відкритих джерел і ознайомитися з нею будь-який користувач може самостійно, ми лишень структурували її в цій статті.

Коротко про напрямки діяльності World GN

Ця компанія, як стверджують її сотні чи навіть тисячі партнерів, допомагає українцям побудувати свій пасивний заробіток. Працюють вони над чотирма направленнями: 1.    World Technology — виробництво і продаж «смартфонів компанії» Diamond Phone, ще є планшети Diamond Pad… 2.    World Adkash — направлення мобільної реклами; 3.    World communicate – послуги «безроумінгового зв’язку» (sim-карти), а також VoIP клієнт ( щось на кшталт skype'а); 4.    World NRG  - козир компанії – інвестування у поновлюванні джерела енергії.

Реклама на мобільних пристроях

 Компанія World GN пропонує безкоштовно встановити на пристрій програму World Adkash, вона транслюватиме на екран Вашого гаджета рекламу, за один показ якої користувач зароблятиме до 5 центів. Як запевняють на сторінках, сайтах партнерах цієї компанії:[quote_right]«Рекламодавцями виступають такі компанії  як: Coca-Cola, Puma, BMW, Disney, Лукойл і багато інших».[/quote_right]Також, що слід зауважити, користувачі, які бачать цю рекламу, поки що працюють з бета-версією програми. Тобто програма тільки тестується, тому чи дійдуть користувачі до банкоматів з грішми, які вони отримали за це попереднє тестування – залишається загадкою. Але, варто відмітити, що ідея створення такої програми, як World Adkash заслуговує уваги, про це свідчить, як мінімум стаття на Яндекс Фінанс. Саме цією статею в разі критики "кидаються" адепти цієї компані. Але і в ній журналісти ставлять під сумніви амбіції компанії.Зображення видалено."...Ці прогнозні заяви пов'язані з низкою ризиків і невизначеностей... ...Фактичні результати, які компанія досягає можуть істотно відрізнятися від будь-яких прогнозних заяв через ризики, які зазначені вище. Компанія не бере на себе жодних зобов'язань щодо перегляду або оновленню прогнозних заяв для відображення подій або обставин, які можуть виникнути..."

Але, чому компанія з такими бравими ідеями  потрапляє під критичний удар?

Все тому, що її створив Фабіо Гальді.

[caption id="attachment_12602" align="alignleft" width="179"]fabio-galdi-sumniv Фабіо Гальді[/caption]

Цю людину мають пам'ятати він був причетний до створення колишньої компанії Telme. В 2007 році в Росії і Україні компанія Телме бурхливо розвивалася і так само пропонувала на той момент передові технології VoIP телефонії і 3G відео-дзвінків з мобільного телефона. Telme обіцяла за пару років захопити весь світ і надати всьому людству недорогий, якісний стільниковий зв'язок. Сьогодні немає ні компанії, ні обіцяного зв'язку, та й мільйонерами ніхто не став.

*З мережі: «Незважаючи на анонс програми в другій половині 2012 року, ніяких грошей за перегляд реклами досі ніхто не отримує. Спочатку була стадія «бета-версії», де користувачі могли ознайомитися з додатком. Його можна було безкоштовно скачати з Google Market. Керівництво компанії стверджувало, що додаток повинен набрати 100 000 користувачів, щоб укласти контракти з компаніями на показ реклами. Далі пророкували запуск наступної стадії, де користувачі нарешті зможуть заробляти.

Далі додаток перейшов в стадію демо-версії, де обіцяли робочий додаток із заробітками. Але ми отримали черговий сюрприз. Демо-версію запустили і можна було відстежувати скільки ти заробив, але тільки для «партнерів компанії» тобто для тих, хто КУПИВ пакет майстра або про. Але й тут не все так просто. Гроші, які ви заробите будуть списуватися, мовляв,  додаток в стадії демо. І не відомо коли побачить світ фінальна версія і чи буде вона доступна тим, у кого пакет афілейта».

Заробляємо на  воді, сонці, вітрі

Про бізнес World NRG   - енергетика дуже корисна річ, і в майбутньому, як прогнозують експерти, безумовно прибуткова. Це, очевидно, розуміють і самі повністю віддані компанії World GN, які вкладають у ці проекти тисячі доларів, ось, що про це пишуть в спільнотах і сайтах агентів World GMN: «За підрахунками компанії наша інвестиція повинна  нам давати прибуток від 15% до 20% річних, від початкової суми внеску.

При укладенні  договору на 20 років, з однієї сонячної панелі (інвестиція 1200$) ми отримуємо сумарно прибутку 4 800$...» Якщо на пальцях – Вам пропонують віддати 1200 доларів, за якусь панель, яку Ви навіть не побачите, підтвердженням цього буде тільки, приблизно такий сертифікат:

fabio-galdi-sumniv-sert

На підтвердження, адепти компанії викладають світлини, на яких вони біля паркану сфотографувалися на тлі цих панелей.

fabio-galdi-sumniv-sert-world-gn

fabio-galdi-sumniv-sert-world-gn -mashina

World communicate – безроумінговий зв'язок

SoftSim - VoIP клієнт для спілкування через інтернет. Аналог скайпу. Але, вирішувати Вам: чи вигідно це чи ні. Але для порівняння пройдіть на сайт скайпу і порівняйте тарифи. Вони будуть набагато вигідніше.

Digital SIM - а ось тут починається найцікавіше. Таку послугу вже пропонувала компанія Telme, про яку ми написали вище. Ця компанія купувала сімки дешевого естонського оператора і перепродавали їх під своїм брендом.

Що ж це таке Digital SIM?

Це звичайна сім-карта, яка вставляється в телефон або смартфон. Ціна сім карти 60 $ плюс, вам потрібно купити тариф у цієї компанії.  Щоб почати розмовляти доведеться витратитися.

World Technology

Компанія трудиться, щоб створювати і  нові гаджети. Продає тут, в Україні, World GN 2 телефони і планшет.

DiamondPhone (Ціна приблизно 439 $)

fabio-galdi-sumniv-sert-world-gn -mashina-telephone

Це смартфон компанії World, з логотипами і прийнятною «начинкою». Працює з двома сім-картами, одна з яких сім-карта World GMN (ціна якої 60 $) Так само встановлені додатки компанії (Adkash, VoIP клієнт) А тепер, увага, дуже схожий телефон, на той, який розробила і продає своїм адептам компанія World GN можна замовити і в Україні, але не за 400 доларів, а всього за 200.

fabio-galdi-sumniv-sert-world-gn -mashina-telephone2

Далі, компанія також роздає CardPhone - це невеличкий телефон, розміром з кредитну карту ще одна китайська розробка. І планшети, теж, компанія підкреслює, що це їхня розробка…

fabio-galdi-sumniv-sert-world-gn -mashina-telephone2

Податки

Компанія займається поширенням товарів і послуг, але оплата йде напряму і неможливо відстежити скільки вона заробляє, а, отже, неможливо стягнути з неї податок. Оплата адептам відбувається на банківську карту компанії. Банківська карта компанії не має назви банку. На карті тільки номер, тип карти (Master Card) ім'я  власника і логотип World.

Щоб замовити картку World потрібно заплатити,  плата тут набагато вище, ніж в будь-якому іншому банку. Вартість її оформлення варіюється від 50 $ - 70 $. Наприклад картка в ПриватБанк універсально оформлюється за 50 гривень і ще одну, так у ж саму, Ви отримаєте в подарунок, для родичів, наприклад.

"Заманушки"

Новачкам, вже бувалі адепти, в соціальних мережах постійно показують, як вони отримують новенькі машини, ось, наприклад, BMW для Наталії.

[caption id="attachment_12609" align="aligncenter" width="999"]fabio-galdi-sumniv-bmw Підпис під світлиною: «Эксклюзивная машина, символ невероятной возможности бизнеса WOR(l)D GMN. Наталья, благодаря постоянной работе, приобрела автомобиль мечты и заложила еще один важный кирпичик в создании своего нового стиля жизни».[/caption]

Взагалі, компроментуючої інформації щодо цієї компанії, значно більше ніж тієї, яку поширюють 1000 людей, які повірили цій  компанії. Ми не стверджуємо, що пірамідоїдальний заробіток - погана річ, лишень підкреслюємо дивні факти.

Якщо хтось має сумніви, щодо вище написаного, будь ласка, напишіть НАМ, надайте документи, які дозволяють компанії World GN працювати, підтверджуючі факти (Деякі адепти компанії заробляють 500$), і так далі... ми із задоволенням розповімо всьому світу і своїм читачам, про чудову компанію, яка робить людей міліонерами. А поки що, зберігайте чеки - знадобляться...

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка