Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Українці рознесли "в пух і прах" розслідування ТСН про вершкове масло

20.01.2020 14:12
41362
 
Телевізійна служба новин (ТСН) провела масштабний експеримент в рамках проекту «Стоп Фальсифікат» та виявила, що не все вершкове масло, яке українці купують в магазинах, є маслом, а тим більше - вершковим. Відомо, що 16 грудня спеціалістами було відібрано зразки масла солодковершкового у торгових мережах у чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) та в Калуші (Івано-Франківська область). Усього до лабораторій потрапило 77 зразків масла (231 пачка). 19 січня були оприлюднені результати експерименту та чи залишились задоволеними від них українці? Насправді мережа просто вибухнула від гнівних коментарів. Незважаючи на те, що 16 відібраних зразків масла все ж виявились  фальсифікатом, загальна оцінка українських споживачів залишилилась низькою, адже найвідоміших та найвживаніших марок масла у переліку вони не побачили: "По ТСН показатели, торговые марки малоизвестные. А сайт заблокирован, не трудно догадаться почему. Опять развели" - пише користувачка Наталія. "Почему не выставить полные результаты в % по всем экземплярам, чтобы люди сами все видели и делали свои выводы, а так это больше похоже на заказуху.  Полную информацию слабо дать" - коментує Валерій. "Все не честно, где масло Яготинское, наш молочник, Ферма, назвали только то масло, которое никто не покупает, позор" - зазначає Катерина. "Дуже замовний сюжет, немає молокії, ферми та інших масових марок" - пише користувач мережі. Велика аудиторія людей припускає, що заявленими результатами перевірки просто навмисно "заплутали"  звичайних споживачів, а журналісти та корумповані чиновники забоялись непередбачуваних наслідків: "Немає чіткої та повної інформації по кожній марці. Це не дослідження, а якась показуха" - пише Оксана. "З 77 зразків забракували 16, а інші зразки це що, повний ідеал? Люди хочуть знати правду" - коментує Альона. "Фальсифікаторів назвали. То чого ж добросовісних виробників не назвали? Прагну подробиць!" - скаржиться Юліанна. Значна кількість гнівних коментарів була написана через "блокування" сайту Держпроспоживслужби. У самій службі пояснили, що це сталось через надмірну кількість користувачів, тому інтернет-ресурс не витримав: " Как всегда. Чтобы люди не знали, что они покупают" - пише Альона. "Це хіба справедливо з таким резонансом залишити людей без права вибору. Чому залишили без відповідей? Що за дурня!?" - скаржиться Юлія.  
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка