Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Яворівському заповіднику знущаються над тваринами і вирубують ліс

10.11.2013 21:57
3312
 
Написав небайдужий до проблеми + контакт для журналістівПише Юрій Галамай, він переконує, що Яворівський Національний природний парк під загрозою. Окрім того, що тривають постійні вирубки дерев, з працівників ще зрубують гроші. І знову ж таки, - всі заяви до міліції ігноруються, контакт з Юрієм після статті.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: [sociallocker id="10854"]т. 097 314 33 46[/sociallocker] "Яворівський національний природний парк. Має у своєму арсеналі: Диких Коників-Польських (тарпанів), Диких кабанів, кіз овець. Заповідні ліси. Та незрівнянну природу. Яку часто називають "Львівськими Карпатами" Однак Це все просто "замилення" очей. Утримання диких тварин, без відповідних умов. Та належних на це дозволів. Ба більше всі тварини годуються за рахунок Держави однак на благо керівництва парку. У даному парку, ведеться постійна незаконна вирубка лісу, а також лісу який входить у заповідний лісовий фонд України. Все це старанно прикривається дирекцією парку. Всі працівники парку працюють на умовах повної робочої ставки. Проте лише на документах. Насправді вони отримуюють зарплату за половину своєї ставки. Решта коштів іде на благо Директора парку. Працівників, завжди заставляють робити чорнову роботу, яку за контрактом вони робити не повинні, та яку за них повинен робити підрядник. Кошти ж за виконання робіт йдуть в країну "Оз" З працівників постійно вимагають сплачувати "побори" за буцімто зниклих тварин та матеріалів. Пишу вам тому, що всі заяви до правоохоронних органів. Або просто ігноруються або "зпускаються на тормозах". Можливо б після втручання ЗМІ ці темні справи, яких я навіть половини не описав, перестали отак просто безкарно існувати?! Я працюю в НПП завідувачем науково-дослідного розсадника і зустрічаюсь з цим кожного дня. Кожного разу коли правоохоронні органи втручаються з розслідуванням або виясненням, то директор, Біляк Михайло Васильович, старанно переводить стрілки на самих простих робітників, лісників, сторожів. природоохоронників іт.п. Будь-ласка, допоможіть!"

Мене звати Юрій"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В Київські області підприємець підпалює сусідам хати, які заважають його бізнесу"Довідка: Природоохоронна територія у Яворівському районі Львівської області. Парк створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних лісостепових ландшафтів та інших природних комплексів в районі Головного європейського вододілу. Парк було створено 4 липня 1998 року Указом Президента України № 744 на базі Яворівського регіонального ландшафтного парку (що існував тут з 1996 року на площі 4190,0 га) та прилеглих територій Старичівського та Магерівського військових лісгоспів. Через три дні, після публікації в коментарях до статті почалася жвава дискусія. Оскільки наш ресурс може не розділяти думку авторів скарг і дає можливість висловитися другій стороні публікуємо відповідь Ксенії, яка переконує, що скарга Юрія - наклеп.

Ось її відповідь:

"Дуже цікавий персонаж Юра Галамай, не дає життя цілому району не тільки Яворівському НПП. Детальніше про Юрія Галамая можуть розказати не тільки працівники парку, але і працівники полігону де він працював. Те, що у даній статті написана повна нісенітниця можуть підтвердити працівники парку і жителі села Дубровиця його односельці. Даний чоловік зловживає наркотиками, неадекватний, скандаліст, повний ледар і доля парку чи тварин його зовсім не цікавить. Замість того щоб займатись своєю повсякденною роботою парк змушений відбиватись від різноманітних перевірок, за заявами даного нездари. Але жодні перевірки правоохоронних органів даних нісенітниць обкуреного Юри не підтвердили. А на рахунок заробітної плати це взагалі повна дурня, заробітна плата перераховується в повному обсязі на карткові рахунки працівників парку, жодних поборів тут здійснити неможливо. Побажання Юрі частіше ходити на роботу, і реально здійснювати догляд за тваринами парку, і не витрачати часу не написання наклепів".
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка