Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У столичному супермаркеті продавчиня кашляла на прилавок з відкритими продуктами

19.03.2020 13:58
3684
 
Під час карантину у столичному супермаркеті відомої мережі “Рукавичка” хвора продавчиня кашляла на прилавок з відкритими продуктами. Такі дії є недопустимими навіть при звичайних умовах. Про цей інцидент у соцмережі розповів очевидець.

Ось його слова:

"Кілька днів тому був у Рукавичка Мережа Магазинів і мене обурила одна неприйнятна ситуація. Так от... одна працівниця з неособливо здоровим зовнішнім виглядом (на це я звернув увагу не одразу, далі зрозумієте чому) протирала полиці та вітрини магазину. І все було б ок, я навіть подумав: «Оце молодці «Рукавичка»! Зараз епідемія, а ви стежите за гігієною, протираєте полиці. Круто!». Проте мої похвальні думки розвіялися через 30сек, коли жінка, навіть не прикриваючи обличчя, почала кашляти. Це все летіло прямо на продукти. Увесь час, поки вона протирала - орієнтовно раз в хвилину кашляла. Я пішов в сусідній ряд, проте постійне покашлювання чув навіть на відстані. До слова, я написав про це на офіційну сторінку в фб . Не поспішав висвітлювати це питання публічно, бо сподівався на адекватну реакцію. Проте вже кілька днів ІГНОР. «Рукавичка» а ви взагалі в курсі, що в світі твориться? Врешті-решт, справа ж не лише в коронавірусі чи карантині. Це ж неприйнятно і за звичайних обставин. Як ви гадаєте, має бути хоч якийсь контроль зі сторони керівництва магазину за тим чи співробітник на робочому місці здоровий!? Я не директор, не власник магазину, але мені здається, що в цивілізованому світі це має бути ОБОВ‘ЯЗКОВИМ. І щось мені підказує, що це проблема не лише «Рукавички», але й більшості закладів. Цей пост не про паніку, а про відсутність свідомості у людей. Сподіватися на те, що та жінка не вийшла б на роботу, бо прихворіла - марно, на контроль зі сторони керівництва магазину - виявляється теж марно. Лишається хіба самому на себе. Тут не прогадаєш точно." - публікує слова Дмитра Корнелюка "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка