Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

У одеському магазині продавчиня образила та принизила клієнта тому, що він був із Молдови

03.10.2019 10:49
3522
 
Наш читач вирішив розповісти про те, як нахабно у одному з одеських магазинів принизили його гідність та загалом кинули образу на цілу націю. Те, що чоловік був із Молдови, звичайно не давало права продавчині ображати клієнта, та ще і у присутності інших.

Ось що він розповів:

"Расскажу о том, как в обычном рыбальском магазине могу оскорбить целую нацию, нахамить и не удовлетворить стандартное требование покупателя! Речь идет о магазине Флагман в Одессе! Начнём с того, что я совершил объёмный набор покупок в этом магазине. Весьма компетентный мужчина консультант посоветовал мне удилище. При приезде на рыбалку и сборе удочки, третье колено хрустит и ломается. Мы приезжаем в магазин и меняем эту удочку на такую же. И в том же месте сразу же она ломается. В итоге обе удочки даже воды не видели.Второй раз приезжаю в магазин. Хочу поменять это удилище на какое-то принципиально другое.Говорю, что я из Молдовы и мне неудобно ездить в Одессу регулярно (это важный момент, читайте до конца). Продавец-кассир Марина и консультант говорят, что есть только один путь - отправлять удочку в сервисный центр и ждать их вердикта. Мои аргументы, что сезон поплавочных удочек заканчивается, я живу в Молдове - не работают. Мне даже звонит директор магазина, который изначально продал мне первую удочку. Он тоже ситуацию не решил. Когда я начал заполнять заявку в сервисный центр, они не дали мне никакого корешка или копии заявки.Я сказал им об этом, на что продавец- кассир Марина сказала вслух при мне и при посторонних покупателях, что те кто из Молдовы постоянно проблемные и что люди там (и покрутила рукой у головы, показывая оскорбляющий жест). Не уверен, что магазин, которому люди приносят деньги должен вести себя так. Не думаю, что вы будете рады, если к вам не будут приезжать покупатели с Молдовы! Итого: 1. Я остался без удочки в конце сезона
2. Оскорбили меня и всю нацию 3. Как минимум полное отсутствие компетенции, по решению элементарных вопросов (по каждому движению звонили директору) 4. Общались со мной на грани неприязни и хамства (я говорю именно про кассира Марину. Консультанты были вежливыми) 5. По возможности, избегайте этот магазин!" - публікує слова Олександра "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка