Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

У Львові зі школи звільнили вчительку через надмірну "пропаганду" української мови

12.12.2019 19:36
5745
 
У Львові, із приватного навчального закладу “Школа вільних та небайдужих”, звільнили викладача. Це сталось через те, що жінка вела надмірну "пропаганду" української мови та боролась із суржиком серед російськомовних учнів-переселенців.

Ось деталі історії:

"Наступ проти української мови продовжується. Тепер у Львові. Для об’єктивності допис доповнено позиціями ВСІХ сторін конфлікту, тобто є позиція вчителя, є школи і є позиція батьків за підсумками вчорашніх батьківських зборів. Тому читайте уважно також і посилання на позицію батьків і школи посилання на які подані нижче. Вчора в приватній школі Школа вільних та небайдужих вчительку попросили написати заяву на звільнення. Попросили через "надмірну" з її боку пропаганду української мови, боротьбу з суржиком, зробили це на прохання "російськомовних донецьких" батьків одного з учнів.  Звісно це позиція однієї сторони - вчителя, звісно школа має право озвучити свою версію і я певен вона це зробить після сьогоднішніх батьківських зборів, які склиикаються батьками через цей скандал. Але жоден контраргумент не має сили, якщо в навчальному закладі дотримуються думки, що вивчення державної мови може бути "забагато", пропагування української мови недоречне, а спроби викорінити в дітей суржик - недоречні. "Давайте не будемо дратувати батьків, бо ж вони нам платять гроші" - найгірший підхід в освіті. Так зі школи вільних та небайдужих можна перетворитися у школу "підневільних та небайдужих до грошей". У Львові це не пройде, тут вам не там, не все тут міряється грошима. Прохання донести це до школи на їхній сорінці. P.S. Є позиція школи, яка нажаль нічого не прояснила. P.P.S. Є позиція батьків за підсумками вчорашніх батьківських зборів, яка більш інформативна за позицію школи і демонструє те, що проблеми озвучені вчителькою таки мали місце, адміністрація школи це визнала і над усуненням проблем які виникли, буде працювати." - публікує слова Романа Матиса "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка