Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

У Львові навчальний центр краси "Гармонія" використовує учнів як рабсилу

14.03.2018 17:15
11176
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Марта, яка скаржиться на центр краси де її навчання перетворилося на роботу. Гроші із клієнтів брали, каже Марта, але із учнями не ділилися. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"З 18 вересня по 07 листопада 2017 року, я проходила навчання в приватному підприємстві «Навчальний центр «Гармонія», код ЄДРПОУ 32483517, адреса місця знаходження: 79019, м. Львів, пр. Чорновола В., 63, поверх 8, контактний номер +380673145655.

Даний навчальний центр я обрала після того, як ознайомилась з рекламою в інтернеті, в якій було вказано, що за 22 заняття я отримаю два дипломи по курсах за програмами: «основи манікюру, дизайн нігтів» та «візаж». Крім цього, місце розташування даного центру було дуже зручним, оскільки я недалеко проживаю і поряд школа в якій навчається моя донька. Вартість навчання складала приблизно 4600,00 грн.. Всю суму за навчання я оплатила одразу. В момент передання коштів директору підприємства Еріці Чубріковій, мені дали підписати договір. На моє прохання надати мені квитанцію про оплату та один примірник договору відповіли негативно та повідомили, що після закінчення навчання нададуть мені всі документи разом з обома дипломами.

Прибувши на навчання я одразу помітила, що приміщення де відбувалось навчання та практичні заняття було неналежно обладнане. Крім цього, нас постійно використовували як найманих працівників якогось салону краси. Кожного дня приходили клієнти, яких необхідно було обслуговувати, робити манікюр, візаж, стрижки і таке інше. Не могла не звернути увагу на те, що дані клієнти оплачували послуги, які надавались нами, директору даного навчального центру. По програмі навчання, ми мали проходити практичні та теоретичні заняття по 4 години в день, однак, нас тримали в даному закладі по 8 годин, відповідно я та інші учениці обслуговували даних клієнтів. На мої питання, чому ми так довго проводимо час в приміщенні, обслуговуємо клієнтів, котрі платять гроші центру, а не нам, чому виходимо за межі програми, купляємо свої матеріали, та ці матеріали йдуть на обслуговування клієнтів, директор у відповідь повідомляє, що ми так проходимо практичні заняття, а якщо мені щось не подобається то можу йти додому і більше не приходити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "НА ЗАКАРПАТТІ АКТИВІЗУВАЛИСЯ РАДИКАЛИ-НАЦІОНАЛІСТИ.МЕШКАНЦІ В ШОЦІ"

Я тривалий час пробувала уникати прямих конфліктів, однак, після закінчення навчання мій терпець увірвався, оскільки: по закінченню 22 занять, мені видали лише один диплом по програмі «основи манікюру та дизайн нігтів». Диплом по курсу візажу мені не дали, обґрунтовуючи це тим, що за 22 заняття вони не встигли мені надати послуги по навчанню і мені ще необхідно пройти додаткові заняття та оплатити їх. Крім цього, на додаткових заняттях я мала б і далі обслуговувати клієнтів даного навчального центру, купуючи розхідні матеріали за свій кошт. Після даних обставин, я звернулась до директора навчального центру з проханням повернути мені частину грошей за курс візажу, оскільки навчальний центр по даній програмі послуги мені не надав. Крім цього, жодного акту, прийому-передачі послуг зі мною не укладався. Однак, і на цю пропозицію, директор мені повідомила, що я ще винна їм гроші. Враховуючи вище наведені обставини, вважаю, що в діях ПП «Навчальний центр «Гармонія» є факт обману, зловживання довірою, використання мене як найманого працівника без оформлення відповідного трудового договору, не повернення мені коштів за ненадані послуги. Тому прошу Вас, враховуючи наведені факти, провести перевірку ПП «Навчальний центр «Гармонія», адже я була свідком того , що на даному підприємстві немає належної дезінфекції інструментів, приміщення неналежно обладнане , після оплати навчання не видають чек про оплату та учнів використовують як найманих працівників", - написала вона.

  [sociallocker id=10854] Від кого: Оліярник Марта Юріївна Вул. Крехівська, 9/15, м. Львів, 79000marto4ka2103@gmail.com[/sociallocker]  
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка