Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

У Львівській області примусово не дали змоги навчатися дітям

11.09.2018 11:05
1499
 
До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Оксана, яка скаржиться на директора школи, який свідомо не дав можливості дітям навчатися. 

ОСЬ ЇХНЯ СКАРГА:

"Ми батьки дітей 10 класу середньоосвітньої школи №6 м.Стебника Львівської обл. дуже просимо помогти розібратись у ситуації, яка на даний час виникла. Справа в тому, що у нас у школі невідкрили цей же 10 клас ніби тому, що немає належної кількості дітей, хоча вся повна кількість була практично до 1 вересня 2018р. Станом на 31 серпня 2018р. було подано 17 свідоцтвв і 17 заяв учнів бажаючих навчатись у своїй 6 школі. Адміністрацією школи 31 серпня 2018р. було повідомлено про закриття класу і примусово видано документи на руки учням. З боку працівників відділу освіту Дрогобицької міської ради та шкіл міста чинився психологічний натиск на дітей та батьків. крім цього директором школи №6 м.Стебника було роздано номера мобільних телефонів учнів та батьків іншим працівникам освіти інших шкіл міста, хоча номер мобільного телефону неможна роздавати без згоди власника.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "БАТЬКИ З КІРОВОГРАДЩИНИ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ, ЩОБ ПРОТЕСТУВАТИ ПРОТИ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ"Наші діти доповнили і переповнили мережу кількості учнів інших шкіл. Це звичайно непогано, але ці кроки повинні бути виважені, своєчасні , від них неповинні страждати діти, які від першого класу навчались разом в одному класі і які стали майже однією сімєю. Просимо Вас допомогти зі своєї сторони пострияти у вирішенні цієї проблеми, так як нам влада міста і влада районна запевнила що цьому питанню вирішення НЕ БУДЕ і при можливості приїхати до нас в м.Стебник Львівської обл. у школу №6, так як 07 вересня 2018р. мають бути збори та присутніми представники місцевої влади на цих зборах. Дуже надіємось на вашу допомогу.Дякуємо", - написали вони. [sociallocker id=10854]Ім'я: Руслана Тел.: 380638879360 Email: ryslanazvirik@gmail.com [/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка