Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

У Луцькому районі не їздять маршрутки в село

31.08.2015 21:07
3552
 

До «Електронної книги скарг України» написала наш читачка Віта, вона переконує, що маршрутки з села Забороль не можуть їздити до міста.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]rvit@mail.ua[/sociallocker]

"Доброго дня. Звертаються до Вас жителі села Забороль Луцького району Волинської області з такою проблемою. До 05 березня 2014 року в село до кінцевої зупинки їздила маршрутка №25 Луцьк-Забороль, але з 05 березня 2014 року доїзд до кінцевої зупинки села припинився без вагомих причин.

Мотивують це тим, що немає дозволу Луцької міської ради. Як пізніше з'ясувалося, що до кінцевої зупинки взагалі дозволу не було, і про це добре знали мер міста Луцька Романюк М.Я. і в управлінні транспорту Волинської області. Виходить, що цей маршрут здійснював доїзд у село Забороль незаконно!

Ми зверталися в обласну адміністрацію до начальника управління транспорту Мирки І.І., і ніби нам згодилися допомогти, попросили, щоб зробили депутатське звернення на ім'я голови обласної адміністрації і обласної ради. Через деякий час звернення з висвітленою проблемою ми зареєстрували і чекали відповідь, буквально за декілька днів нам зателефонували з транспортного відділу і запросили на нараду, де мало вирішитися це питання, але чомусь про маршрут №25 ніхто не казав, а добавили (і сьогодні) вже зняли 2 рейси на проміжний маршрут №181 Луцьк-с. Богушівка. Але вже давно цей маршрут взагалі не їздить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Волиньгаз не можуть додзвонитися»

До того часу, як продовжили міський маршрут №25 в село, в нас було 3 сільські маршрутки, які їздили через кожні 25 хвилин (і їздили до кінцевої зупинки), жителям села було зручно добиратися на роботу, дітям - у школу. Це був прекрасний час... Коли продовжили маршрут №25, сільські маршрутки їздити перестали, а зараз з кінця села виїхати на роботу, в школу, садочок просто неможливо. Є проміжні маршрутки через село, але вони не завжди зупиняються і останній рейс з міста Луцьк здійснюють о 18:00 годині. Село від міста Луцька розташоване в 4-5 кілометрах, тому практично все населення працює в місті, а діставатися додому знову ж немає як, оскільки маршрут №25 їде в село Забороль тільки до зупинки «Школа», а до кінцевої зупинки села ще 2 кілометри. От так у нашому селі з доїздом... Нам розповіли, що можна зробити зміни в тендері маршруту №25 по кілометражу, але чомусь ніхто цим займатися не хоче, а тендер продовжений до березня 2019 року.

Як нам бути, куди звертатися? Якщо можливо, допоможіть нам вирішити питання з доїздом, так далі неможливо. Дякуємо. Чекаємо відповіді".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка