Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Три професії які вимирають сьогодні і як вони знадобляться вже завтра?

05.08.2013 09:19
6305
 
Може Ваш диплом слід оновити чи краще перекваліфікуватися?Міжнародна організація праці прахувала безробітних цілого світу - їх виявилося аж 207 млн. осіб. З кожним роком безробітних все більшає. І не в усіх випадках це небажання працювати чи економічна криза - є професії, які просто вже не потрібні. Вже не одноразово публікували такі професії, але кожних пів року цей список оновлюється. Професії, які ми більше не побачимо, оновлений список:

Бібліотекарь

biblio
Звичайно, цю спеціальність списали в Міжнародній організації через розвиток інтернета.  Вони дають 5-7 років на абсолютне щезнення цієї професії. Тому найближчих 5-7 років, нам доведеться бачити схожі статті де будуть вказувати, що скоро-скоро ця спеціальність зникне. Хоча, для України можуть бути свої роки, наприклад, зараз є багато ваканцій бібліотекаря по всіх регіонах країни. Інша річ, що ніхто платити великих сум не збирається. Тобто в реаліях України, все може бути навпаки, і якщо інтернет хоч і розвивається, а от зарплати - ні, тому ще довго бібліотеки шукатимуть собі співробітників, аж доки не зникнуть самі бібліотеки.

Як бібліотекар знадобиться сьогодні?

Бібліотекарі, чесні бібліотекарі, які вчилися, мають здібність класифікувати книги, терплячі, посидючі. Їхні вміння можуть знадобитися, наприклад, в введенні архівів, документацій, тих же великих інтернет-компаній. Сучайсний бібліотекар може добре володіти орг.технікою, комп'ютером, а тому зарано забувати цю професію - бібліотекарі можуть стати хорошими секретарями.

Оператор call-центру

operatorОператори call-центрів зникають вже зараз.  Нікому вже не потрібні неврівноважені жіночки чи чоловіки, які не можуть дати гарну відноповідь. Практично всі компанії пропонують своїм клієнтам поспілкуватися спочатку з автовідповідачем, з допомогою якого можна вирішити ряд питань без участі співробітника інформаційного центру, наприклад, заблокувати кредитну картку. До 2020 року телефонні оператори будуть повністю заміщені програмами-комунікаторами.

Як знадобиться професія оператора call-центру?

Оператор, який довго пропрацював зможе добре спілкуватися з клієнтами компаній, яким потрібно продавати свій товар по телефону. Такі оператори, - можуть володіти технікою "холодних звінків", що допоможе скоріше вирішувати потрібні питання для роботодавців операторів кол-центрів. Такі люди не бояться спілкуватися, вміють працювати з ком'ютером і, головне, ладні працювати за невеликі гроші. Тому трохи переорієнтувавшись - такі люди можуть знайти себе трохи в іншій професії, але теж, з телефоном в руках.

Листоноши

listonohaЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Look СРСР: Навіщо килими на стінах?"Цей інтернет забирає кращі кадри. В епоху, коли лист за допомогою мережі  можна відправити у будь-яку точку планети за лічені секунди, причому абсолютно безкоштовно, професія листоноші забувається. Поштовими посилками все частіше займаються логістичні компанії, а газети стають краще в електронному вигляді.

Як листоноша може знадобитися сьогодні?

Листоноша уважний. Цю професію можна трохи перепрофілювати і посадити листоношу за комп'ютер, якщо він мав справу з листами, то добре з ними має впоратися і з віртуальними. Наприклад, за невелику плату, він може відповідати на листи відвідувачів компанії або аудиторії. Може стати гарним СММ спеціалістом, може відкриється талант і введенні ділових переговорів.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка