Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Товар не можна повернути: поскаржилися на відомий сайт одягу

20.06.2019 09:25
2880
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ірина. Вона поскаржилася на недотримання закону про права споживачів. Мова йде про досить відомий сайт shafa.ua.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"Звертаюся з приводу недотримання сайтом shafa.ua, а також продавцем "nanogu.com.ua_dp" зареєстрованим на сайті Закону України про захист прав споживачів. Зокрема 04.05.2019 я зробила замовлення на вказаному сайті у вказаного продавця з приводу того, що хочу придбати кросівки чоловічі (https://shafa.ua/men/obuv/krossovki/21837813-krossovki-muzhskie-dyshash…). 06.05.2019 отримала реквізити для оплати, кошти оплатила того ж дня о 13:06 , на сторінці товару вказано наступні умови відправки: "ОТПРАВКА с понедельника по пятницу:✔️Новая почта с 10.00 до 19.00 - отправка в течении 1-2 часов". При цьому, товар відправили лише 10.05.2019 після того як я повторно звернулася до продавця. Товар надійшов на відділення Нової пошти 12.05.2019 у неділю, тому забрала я його лише 13.05.2019. Але, у зв'язку з тим, що мого чоловіка (якому я купляла ці кросівки) з 13.05 до 17.05. не було у місті, то приміряв він їх лише 18.05.2019 - як виявилося кросівки йому не підійшли (завузькі) і вже 20.05.2019 я звернулася до продавця щодо повернення (скріншот переписки додаю нижче). Проте мені було відмовлено у зв'язку з тим, що за правилами сайту повернення передбачене лише протягом 2 днів після отримання товару (Посилання на правила сайту щодо повернення товару: https://shafa.ua/page/kak-vernut-vesh-chastye-voprosy). Зрештою, я звернулася до адміністратора сайту ввечері 20.05.2019, прийшла відповідь, що моя проблема буде розглянута протягом 3 днів. Станом на 24.05.2019 не було ніяких дій ні зі сторони адміністрації сайту, ані, тим більше, від продавця "nanogu.com.ua_dp". Прошу розглянути мою скаргу і допомогти у вирішенні вищезгаданої проблеми", - написала Ірина. [sociallocker id=10854]0634943900hladun.iryna@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка