Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

ТОП антиподарунків до 8 березня

01.03.2015 17:27
3688
 
8 березня – міжнародний жіночий День. Саме через те, що його святкують постійно у деяких чоловіків із року в рік можуть виникати труднощі, що ж подарувати на 8 березня своїх коханій. Я вирішила піти зворотним шляхом і скласти список тих речей, які не варто дарувати Вашій другій половинці.

 ТОП 1. Секс-іграшки

Чоловіки, раджу свої потаємні бажання в цей День притримати. Так, є привід втілити в життя фантазії, але залиште це на День народження або інший урочистий день, або такий сюрприз краще зробити у відпустці чи на вихідних;) так би мовити, щоб змалювати "сірі будні". не варто псувати міжнародний жіночий День власними забаганками, все ж таки в цей День хочеться чогось особливого.

ТОП 2. Білизна

Так ми любимо білизну, але не варто проявляти свій талант в цій пікантній справі. Так стається, що чоловіки завжди хочуть догодити своїй дічині, а самі, мимоволі, дарують те, що бачили на інших чи у своїх фантазіях. Це добре, з точки зору психології, але погано з точки зору міжнародного жіночого Дня.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЩО Ж ПОДАРУВАТИ НА 8 БЕРЕЗНЯ?"Не те, що я поплічник жіночих прав, просто, це й же подарунок можна зробити, наприклад, у вигляді сертифікату на купівлю білизні в магазині. Тоді жінка із задоволенням піде і обере білизну, а якщо захоче – то візьме і Вас із собою.

ТОП 3. Лебідь чи інша статуетка

Слухайте, якщо у Вас вже куплений цей подарунок – негайно його поверніть, доки не минуло 14 днів. Адже подарувати китайську статуетку – це верх безтактності, якщо, звичайно, ця статуетка не династії Мін або ж робота Далі. Мені здається, що подарунок у вигляді лебедя, якого зробили умілі китайські ручки – це надто дорогий і той, що запам’ятається надовго. Думайте ще.

ТОП 4. Дезодорант, мило, гель…

Ваша дівчина погано пахне і після натяків на це нічого не змінилося – тоді даруйте гель із повною впевненістю, але, мені здається, що такого бути не може. Дівчата завжди пахнуть неперевершено, навіть, якщо Вам це і не подобається,  тому самотужки щось змінювати в цьому через купівлю побутової хімії – не потрібно. Ви можете це подарувати, якщо, Ваша кохана давно в захваті від натурального французького мила, яке їй дуже пасує. Але, у випадку дарування шампунів «Тімотей» чи «Фа», краще поведіть кохану в парк.

ТОП 5. Антивік

П’яте, від чого треба відмовитись так це, звичайно, антивікові і антицелюлітні косметичні засоби. Навіть не думайте! Не варто нагадувати жінці про їі вік і невеликі недолікі, тим паче, що жінка з віком стає тільки кращою. Ви не тільки не порадуєте свою жінку, а ще й скривдите.

ТОП6. Кухня та інше…

Не потрібно дарувати: пательню, каструлі, качалки та інше кухонне начиння. Чоловіки, Ви справді наївно вважаєте, що нам це сподобається? Може, звичайно, в побуті це все і стане в нагоді, але в прекрасний Жіночий день якось не до кухонних обов'язків. Поведіть краще кохану до ресторану. Щоб обрати влучний подарунок і це зробити за один день – треба мати хорошу практику, якщо, звичайно, для Вас подарунок не просто якась чергова дрібниця. А на випадок якщо Ви вже зламали собі голову і не знаєте, що потрібно Вашій жінці, подаруйте в цей день всю Вашу ласку і увагу. Адже увага, це те, що завжди потрібно нам, жінкам. Піднесіть каву в ліжко, приготуйте романтичну вечерю і просто гарний настрій.

Даша Дородько

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка