Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Ти супер, крихітка! Скільки коштує стати бізнесменом в Україні

06.08.2013 15:29
3481
 
Є така приказка: "Одівся в жупан і думає, що пан" Чому взагалі ми говоримо про цю тему? Тому що аналітики з сайту безкоштовних оголошень  Slando  провели власне дослідження з приводу пропозицій продажу малого і вже розкрученого бізнесу. І, не повірите, виявили, що мінімум за 4 тисячі гривень в Україні можна стати бізнесменом. Щож це за пропозиція така?

Бізнес за 4 штуки

Дослідники  Slando написали, що стати бізнесменом можна придбавши цілий інтернет-магазин. Їхня вартість становить від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Наприклад, працюючий  інтернет-магазин з продажу чаю та кави продадуть всього за 4000 гривень. Деякі продавці говорять і про можливий заробіток цього віртуально-реального бізнесу - він може сягати до 5 -6-10 і більше тисяч гривень на місяць, це чистий дохід. Але часто ці цифри лишень...цифри.

Чому я не сокіл, чому не літаю?

За 4 тисячі гривень можна придбати не тільки магазин, а й купу проблем. Для того, щоб вести справу з інтернет-магазинами потрібно вміти користуватися так званими "двигунами сайтів", розуміти, як додавати новий товар, як пошукові системи бачать наповнення Вашого сайту, так зване SEO, окрім цього, дадайте грошей  на  телефони для дзвінків від клієнтів, платіть заробітню плату одному співробітнику, який буде займатися наповненням і оновленням асортименту інтернет-магазину. А значить, що за 4 тисячі, Вам ще доведеться добре попрацювати.  Часто в таких пропозиціях яскраво описують Ваш майбутній дохід у разі купівлі бізнесу. А продають таку золоту жилу, тому що збираються покинути країну. Але чи дійсно людина продаватиме прибутковий бізнес? Наприклад, Ви, продали б його? Отож бо і воно.

Якщо придбаєш - люди в подарунок

Для тих, хто цінує командний дух - його продають, разом з магазином, за 10 тисяч гривень. В цю ціну входить, знову ж таки, інтернет-магазин з продажу кондиціонерів і команда, яка здійснюватиме монтаж цих пристроїв.

Притриймайте конячок

Те, що потрібно вміти керувати командою - це одна річ. Якщо Ви колись це робили, - то управління монтувальникми відпадає. Якщо ні - то варто почитати літературу. В інтернет-магазинах з кондиціонерами є сауттєвий недолік - це торгування в гугл чи яндекс цих-таки кондиціонерів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Топ-сайдери, кріпсери, оксфорди. Поговоримо про взуття"От коли Ви набираєте в пошуку "кондиціонер купити" - то не просто так на першому місці з'являються той чи інший сайт, це кропітка, а іноді дорога робота. Щоб Ваш сайт з цими кондиціонерами був перший у пошуку потрібно докласти фінансових зусиль. Іноді на місяць доводиться платити по 2-3-4-5  тисяч гривень, щоб сайт тримався на перших позиціях. Дуже велика конкуренція. Теж стосується і сайтів, які продають шини. Кондиціонери і шини - це ті запити, які коштують дорого, Вам доведеться шукати клієнтів не через інтернет-магазин, а розміщуючи рекламу в реальному світі, що теж потребує грошенят. Знову ж таки, варто подумати, чому ж від бізнесу хочуть умити руки? Отож бо і воно...

Король Донецької вечірки

Маючи 35 000 гривень можна купити автомобільний причіп, переобладнаний під кав'ярню. А за наявності 90000 гривень можна стати власником пивного бару на території ринку в Донецьку.

Нескладна математика

З приводу авто-кав'ярень, журналісти не раз проводили експерименти і довели, що власникам таких кав'ярень на колесах потрібно щомісяця віддавати данину міліціонерам. Дуже рідко коли Вам буде легко працюватися тільки на одних податках...поки що. А щодо бару, якщо Ви любите екстрим - то такий заклад саме для Вас. Зверніть увагу, що бар знаходиться на території ринку, а значит про начисто виолених, в ділових костюмах і начитаних людей Вам не побачити. Тим паче, що за 90 000 можна знайти пропозицію і кращу.

На всі 32: Розваги

У 45 тис. гривень оцінюють продавці на Slando пересувний планетарій. За 50 000 грн. можна викупити клуб настільного тенісу у Києві в ТЦ Аркадія. А за 64,5 тис. грн. пропонують обзавестися вантажівкою Mercedes-Benz з обладнаним кінотеатром всередині. Тим часом у Житомирі готові віддати налагоджений столярний бізнес за 50 000 гривень. А в Тернополі продають цех художньої ковки за 72 тис. грн. В обох випадках приміщення знаходяться в оренді, а обладнання - власне. З будь-яким бізнесом може пощастити, а можете придбати кота в торбині, тому перш ніж розщедритися і купити пропозицію, потрібно зважити дохід, розхід, на щастя в Інтернеті існує маса формул, які допоможуть приблизно розрахувати прибуток будь-якої справи.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка