Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Танці долара у шафах модників. Чому вже завтра українцям нічого буде одягати ?

01.04.2014 10:39
3303
 
Як українські консультанти в російських магазинах допомагають бойкотувати ворога з-середини, та чому завтра речі подорожчають? Українському уряду досі не вдалося стабілізувати курс долара. Через танець зеленого люди вже відчули підвищення цін на продукти харчування, пальне, таксі... До того ж українці тепер досить прискіпливо ставляться до вибору покупки, звертаючи увагу на країну-виробника. Бойкот російських товарів з кожним днем набуває дедалі більшого розголосу. Часто магазини допомагають людям відмовитися від покупки сусідських товарів. Наприклад, мережа магазинів «Billa» почала вказувати на цінниках країну-виробника. Чого очікувати далі? Чи постраждають любителі стильного одягу? Чи варто споживачам звільняти місце в шафі для нових придбань? Чи довго нас годували російською модою під прикриттям іноземної?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Хто має платити за розбитий товар в магазині? Поради юриста (ВІДЕО)"

РОСІЯ ПІД ПІДКРИТТЯМ

бойкот російсьских товарів

Більшість бутіків одягу та взуття в Україні є іноземними. Наприклад, «Marks & Spencer» приїжджає до нас з Англії, «Zara», «Mango» та «Sprinfield» – з Іспанії, «ALDO» – з Канади, «Colin‘s» – з Туреччини.

Звісно, курс валют впливає на вартість закупки продукції українськими представниками. Але у магазинах про це замовчують і заспокоюють розпродажами старої колекції. Ціни на неї не лише не зростатимуть, але й можуть зменшуватись. Колекція весна-літо, за словами менеджерів таких магазинів як «Zara» та «Marks & Spencer» не буде дорожчою, оскільки купувалась та завозилась в Україну за старими цінами. Звісно, що буде з наступними поставками, сьогодні ніхто передбачити не може. Якщо знецінення вітчизняної валюти триватиме, ціна на наступні партії добряче вдарять по гаманцях українців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВЛАСНИЙ ДОСВІД: Як розвели на фотоапарат покупці зі “Сландо”"
Речі на розпродажах розходяться добре, але бажаючих поповнити свій гардероб новими колекціями сьогодні менше ніж раніше. До цього призводить складна та нестабільна економічна ситуація, зниження рівня платоспроможності українців, впливає і те, що значна кількість людей перераховує пожертви на потреби постраждалих під час революції та вдосконалення армії. Проте деякі магазини зазнають збитків через бойкот. Слова анонімного імпортера з 11-річним стажем лише примножили бажання українців продовжувати ігнорувати російські товари: «Бойкот діє ефективно, дистриб’ютори, оптовики, імпортери на разі активно відмовляються від російських товарів. Це пов‘язано зі зниженням продажів у рази». Отже, українці помітно б‘ють по гаманцях російських багатіїв. Але що робити магазинам, у яких вся продукція приїжджає з Росії? Виявилося, таких в Україні немало. Чому раніше українці про це нічого не підозрювали? Тому що російські бренди немов шпигуни ховались за красивими, схожими на європейські назвами. А тепер увага! До російських належать такі магазини як «Oggi», «Carlo Pazolini», «Savage», «O’STIN», «Sela», «Gloria Geans».

В МАГАЗИНАХ БОЙОКТУЮТЬ САМІ Ж ПРОДАВЦІ

«Чи зменшився попит на товари?» – запитання, з яким ми завітали до частини російських магазинів. У більшості відповідь була одна: «Клієнтів і справді стало значно менше». Одна з консультантів магазину взуття «Carlo Pazolini» зазначає: «Подекуди я пошепки, аби ніхто не помітив, кажу клієнтові, що магазин включено до списку бойкоту». Ще одна дівчина з «Oggi» говорить, що підтримує бойкот з серця ворогів: «Інколи можу сказати, що немає потрібного покупцеві розміру. Або ж просто зазначаю, що річ не пасує. Подібне сильно впливає на жінок». Важливо, що ситуація з бойкотом російських товарів, які було завезено на територію України, та девальвація рубля може призвести до зросту цін на сусідську продукцію.

ДУМКА ЕКОНОМІСТА

Економісти підкреслюють, що бойкот можливий лише за умови ігнорування товарів, які можна замінити. Люди не зможуть довго бойкотувати одяг та взуття російського виробництва, якщо у доступі немає аналогічної за якістю та ціною продукції. У випадку зі взуттям та одягом подібної проблеми виникнути не має, оскільки розмаїття магазинів вражає. Вагомим внеском у ігнорування товарів російського виробництва могли б стати заходи на державному рівні. Подібні до тих, коли Росія обмежила поставки українських ковбас та цукерок. Але сьогодні такі дії не є рекомендованими, оскільки це дасть нашому сусіду право на рухи у відповідь. До того ж може спричинити нерозуміння українцями, які не приєдналися до бойкоту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ТОП 5 планшетів на які варто звернути увагу при купівлі"
«Залежно від коливань долара, ціна на товари за кордоном змінюється», – зазначають економісти. Тобто, якщо ми купуємо російську енергію в доларах, то ціна зростає не лише на газ, але і на всі товари, при виробництві яких він застосовується. Таким чином під загрозою підвищення цін опиняються не лише клієнти іноземних магазинів одягу та взуття, але і поціновувачі української продукції зі застосуванням закордонних матеріалів. Знецінення гривні призводить не лише до того, що ми переплачуємо за послуги та товари, але і до здешевлення українських імпортних товарів. Це може спричинити збільшення попиту на вітчизняну продукцію за межами країни. За словами економістів вартість української гривні стабілізується з вирішенням політичної та економічної кризи. Поки ж українці готуються до нового сезону, ховаючи теплі речі до найвіддаленіших закутків своїх шаф та складаючи списки про необхідні обновки, а магазини з нетерпінням чекають на стабілізацію економічної та політичної ситуації та повернення покупців. На щастя, перші партії колекції весна-літо вдалося завести до девальвації гривні, тому поки вітчизняні модники можуть сміливо готувати місце у шафах для оновлення гардеробу. Щиро Ваша, "Електронна книга скарг України";)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка