Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Таксі 838 відсутність найменшого сервісу

15.06.2020 13:16
1552
 
"Добрий день! Хотіла би поскаржитись на обурливу поведінку водія служби таксі "838". Моя сестра замовила по телефону таксі. Нас було троє дівчат, всі в масках; втомлені, з роботи. Приїхала машина, водій - кремезний дядя. Дівчата сіли ззаду, я збиралась на переднє, але там лежала куртка водія. Забираючи її, від так фамільярно прокоментував "сейчас, вобще-то, больше двух не возим. Вам что не сказали?", кажу, ні, бо нам, дійсно не сказали. Він сказав "ну, ладно" і ми поїхали. Через метрів 200 він зупинився і демонстративно повільно сховав куртку в багажник. Поїхали далі. У нього на фоні грала якась російська попса, але загострювати на цьому увагу я не стала - їхати недалеко. І тут він питає "что будем слушать?", кажу "якщо можна - нічого, бо ми з роботи і голова гудить". Він мене так зверху окинув поглядом і питає "это вы на первом адрессе выходите?", кажу "так". Після цього він демонстративно робить музику дуже гучно. Я дуже здивувалась і спитала "навіщо ви питали, що будемо слухати, якщо, не зважаючи на мою відповідь, ви включили музику?", він відповів, що включив її не для мене, а для себе. Я в легкому шоці, а він каже "вам что-то не нравиться?", кажу ні, він каже "ну тогда поездка окончена, моя машина, кого хочу - того и вожу". І висажує нас посеред дороги. Коли, виходячи з машини, я сказала, що він офігівший, він відкрив вікно, розказав мені, яка я *обнута з багатьма епітетами і що він зараз вийде і в'*бе мені так, що мало не покажеться. І поїхав. Позвонили з служби, вибачились, перепитали, скільки нас і чи ми в масках, прислали ще одну машину.... До водія немає жодного питання, чемний як в спілкуванні, так і на дорозі. Але він приїхав з дитячим кріслом. Навіщо у нас питали, скільки нас? Я зателефонувала оператору, розказала ситуацію. Що сказали - не важливо, оскільки вони все-одно нічого робити не будуть, більш, ніж впевнена. Звертатись ні в які більше служби не буду, оскільки не маю стільки вільного часу. Цією скаргою особливо теж ні на що не розраховую. Я розписала ситуацію, мені стало легше :) Сподіваюсь, якщо це хтось побачить, вони зроблять правильні висновки і перестануть толерувати бидло, адже так воно тільки множиться", - написала до "Електронної книги скарг України" Катерина. Контакт на вимогу журналістів чи правоохоронців.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка