Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Таємний покупець: кінотеатр "Оскар" в ТЦ "Гулівер"

05.12.2014 13:35
6270
 
Сьогодні наш таємний покупець відвідав і сам залишив скаргу в кінотеатрі "Оскар", який знаходиться в ТЦ "Гулівер". Сюди ходжу пару разів на місцяь. Кожного разу помічаю черги в касах або за попкорном, особливо, коли це вихідні дні. Так, це зрозуміло - усі люди в ці дні відпочивають. Але, якщо це зрозуміло - то потрібно подбати про те, щоб не створювати дискомфорт споживачам. Не забувайте, що клієнт завжди правий - і потрібно про нього дбати. Я хотів забронювати два квитки на один з фільмів, вже не згадаю який. Зателефонував до менеджера кінотеатру і запитав про бронювання. Забронювали і мендежер попередила, що бронювання знімається за 30 хвилин до початку сеансу. Я біг! Реально біг до кінотеатру, щоб зняти своє бронювання - домовилися ж... Піднімаюся до кас за 40 хвилин, а бронювання вже...немає. Хтось, очевидно, помилився. Я все ж таки купив свої ж квитки, тому що вони щойно з'явилися в програмі і інший клієнт не встиг їх купити. Але скаргу вирішив залишити. Заодно і перевірити, чи є звортня робота з клієнтами... Виявилося немає. Минуло вже 2 місяці мені так ніхто і не зателефонував. Звичайно я не міг не втриматися, щоб подивитися інші скарги, можливо, не тільки у мене така проблема.

ОСЬ ТАКИЙ МАЄ ВИГЛЯД КНИГА СКАРГ, КІНОТЕАТРУ "ОСКАР". ЗНАХОДИТЬСЯ ВОНА НЕ В КУТОЧКУ СПОЖИВАЧА, А ДЕСЬ ПІД СТОЛОМ У МЕНЕДЖЕРА.

Книга скаргСКАРЖАТЬСЯ НА ТЕ, ЩО НЕ ВКАЗУЮТЬ В КІНОТЕАТРІ, ЯКИЙ ФОРМАТ ФІЛЬМУ, КОМУСЬ, МОЖЛИВО НЕ ДО ВПОДОБИ 3-Д. АЛЕ ОТ ЗАМІНИТИ КВИТКИ НА НАЙБЛИЖЧИЙ СЕАНС БЕЗ 3-Д, НЕ ЗАХОТІЛИ... НУ ХІБА МОЖНА ТАК?

IMG_6407

КАСИРИ, ЧОМУСЬ, НЕ ДОПРАЦЬОВЮТЬ, ТЕ САМЕ, ЩО І Я ПОБАЧИВ, КОЛІ ВІДВІДАВ КІОНТЕАТР "ОСКАР" В "ГУЛІВЕРІ". ЧЕРГИ-ЧЕРГИ-ЧЕРГИ... НЕ ВСТИГАЄШ НОРМАЛЬНО РОЗПИТАТИ ПРО ФІЛЬМ, ТЕБЕ ПІДПИРАЮТЬ ІНШІ ЛЮДИ.

IMG_6405

ЩОСЬ НЕ МОЖУТЬ РОЗІБРАТИСЯ МЕНЕДЖЕРИ КІНОТЕАТРУ В ТОМУ, ЯКИЙ ЧАС ДЛЯ СЕАНСІВ ПЕРЕДБАЧЕНО. ЛЮДИ ПРИХОДЯТЬ НА ОДИН ФІЛЬМ, А ПО ФАКТУ ЙДЕ ІНШИЙ.

IMG_6404

ТАКАК Ж ПРОБЛЕМА, ЧЕРЕЗ ДЕНЬ... СХОЖЕ В ЖОВТНІ НЕ ДОГЛЕДІЛИ ЗА РОЗКЛАДОМ СЕАНСІВ. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ І ВИ, КРАЩЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І УТОЧНИТИ, ЯКИЙ ФІЛЬМ І В ЯКИЙ ЧАС ЙТИМЕ.

IMG_6403

 ВЛАСН,Е І НАША СКАРГА ПРО БРОНЮВАННЯ, ЯКА ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ ВІДПОВІДІ.

IMG_6402

А ОСЬ, ОДИН ІЗ ГЛЯДАЧІВ, ПІДБИВАЄ ПІДСУМКИ І ПІДКАЗУЄ МЕНЕДЖМЕНТУ КІНОТЕАТРУ, ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ, ЩОБ УНИКНУТИ НЕЗАДОВОЛЕННЯ КЛІЄНТІВ. "АДМІНІСТРАЦІЯ, В УПОР НЕ ПОМІЧАЄ КЛІЄНТІВ"...

СКАРГА В КНИЗІ СКАРГ-КІНОТЕАТР ОСКАРМенеджменту цього кінотеатру варто повчитися роботи з клієнтами у ресторану шидкого харчування "МакДональдз". Там, якщо і залишили скаргу, то не встигнете відійти далеко від ресторану - Вам зателефонують і пригостять кавою. Але варто зазначити, що кінотеатр дуже затишний, в ньому комфортно знаходитися, але менеджмент кінотеатру "Оскар" в Гулівері, схоже, робить все, щоб так тут не відчувалося, а глядачі пішли в кінотеатри, що знаходяться поруч. "Одеса Кіно", "Кінотеатр Київ", "Україна"...
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка