Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

"Та поставте хтось Зеленському питання, що ж він побачив в очах Путіна?"

15.12.2019 12:28
3562
 
Нещодавно у Парижі відбулась зустріч тет-а-тет Володимира Зеленського та Володимира Путіна. Саме ця тема викликала багато думок та протиріч серед звичайних українців. Окрім цього, при обговоренні підсумків "нормандського саміту" Слуга народу заявив, що з російським партнером важко домовлятись.

Ось лист:

"Зеботы забегали по комментариям, и страшно радуются, что прямой зрады не произошло. А как ей произойти, когда у тебя под зданием дежурят злые дядьки в палатке и есть чётко обозначенная поддержка этого дежурства со стороны трёх парламентских фракций?.. Зелёные страшно гордятся, что их «лидер» не уступил. А у меня вопрос: для чего тогда мы четыре месяца перед этим молчали и уступали?.. Для самопрезентации Зеленского как «неуступчивого лидера»? И/или для прикрытия договорняка по газу?.. Что это за пункт про «...имплементацию формулы Штайнмайера в украинское законодательство»?.. Резюме: 1. Я как не верил, так и не верю Зеленскому, его политической силе и Офису. Пока не заявят прямо - в чем, на их взгляд, заключаются долгосрочные цели РФ в отношении Украины, говорить о них иное, нет смысла. 2. Как ход для поддержания имиджа государственника, и прикрытия возможных негласных договорённостей, мероприятие было проведено зелёными весьма удачно, тут им политтехнологический плюс. 3. Растянутая зрада не перестаёт быть зрадой. Внимательно смотрим за газом и этой самой имплементацией этой самой формулы в наше законодательство. В Украине ничего скрыть не удаётся. 4. Спасибо «Руху Опору капітуляції» и парламентской оппозиции. Вы уже не допустили пересечения красных линий, надеюсь, что ваше давление на зелёных и контроль над их действиями не ослабнет. 5. Война не прекратилась. Только в ночь переговоров погибло трое наших солдат. Кто же, кто же теперь наживается на ней? З.Ы. Да, и задайте кто-нибудь Зеленскому вопрос: что же он увидел в глазах Путина?" - публікує слова Олексія Арестовича "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка