Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Сюжет на 2+2, ТСН, на основі нашої скарги та відповідь з Міністерства оборони

28.12.2012 14:20
10291
 

Ми отримали за 4 місяці існування багато скарг. Реакції, які нам вдалося відстежити - можна побачити тут.

Почнемо з мебельної фірми. До "Електронної книги скарг України" звернулися незадоволені клієнти послугами мебельної компанії, ось, їхній лист: "Доброго дня! Хочу поділитися своєю історією. Переїхавши рік назад до Києва, потрібно було якось обживатися.

Купили квартиру, замовили меблі.Через пару місяців меблі повинні по договору бути готові. Але нас попереду чекав неприємний сюрприз. З листопада 2011 року по сьгодні (грудень 2012 р.) меблі ми так і не бачили. Фірма в якій було зроблене замовлення називається “Ярес”.

Гроші заплачені великі – це більше 50 000 грн. Можливо в когось є дієвий спосіб повернення чи грошей, чи меблів просимо допомоги. Хазяїн цієї ф-ми Корчинський Ярослав Юрійович.Зв,язку з ним немає. А дуже хотілося б поспілкуватися. На сьогодні пишемо в усі інстанції скарги, але з досвіду постраждалих від цієї ж ф-ми розуміємо, що результат буде не скоро.

Бо гроші правлять світом, а не правда і справедливість. Фірма заборгувала багатьом людям, але продовжує працювати. Хотілося б якогось розголосу цієї історії, щоб інші люди не потрапили в цю шахрайську пастку. Якщо чимось можете допомогти, то допоможіть, будь-ласка. Договір, чеки, гарантійні листи є".

Реакція на скаргу телеканал 2+2:

сюжет на 2+2, порушена кримінальна справа, виплати проводяться в судовому процесі, до меблевої контори приставлені співробітники управління боротьби з економічною злочинністю.

Інша скарга про заворушки з нерухомістю: "Мешканці будинків 5-9 по вул. Кіото (Лісовий масив Києва) оголосили безстрокову акцію протесту проти зведення поруч із їхніми будинками багатоповерхівок. Забудовником виступає компанія «Київміськбуд», яка вже неодноразово потрапляла у будівельні скандали пов’язані із силовим захопленням земельних ділянок, незважаючи на активний супротив киян.

За словами мешканців Кіото, 5-9 на громадських слуханнях вони висловилися категорично проти будівництва, але результати слухань нахабно сфальсифікували. Також представники «Київміськбуду» до цього часу не надали всіх дозвільних документів. Натомість, вже почали копати котлован на місці автостоянки, котру в досить сумнівний спосіб «придбав» «Київміськбуд». Будувати хочуть три 24-поверхові будинки.

Окрім того, місцева громада вважає, що будівництво багатоповерхівок може призвести до руйнування їхнього житла, адже прилеглі будинки були зведені ще в кінці 1960-х на початку 1970 рр. наразі потребують капітального ремонту і можуть просто обвалитися під час зведення нових висоток."

Реакція на скаргу ТСН:

Інша історія зі Львова: Звертаюсь до ВАС про допомогу тому що більше немаю на кого надіятись. Розкажу ВАМ суть справи…Ми з чоловіком військовослужбовці.Виховуємо двох малолітніх дітей(старший син являється дитиною-інвалідом).Три роки назад нам була виділена як службова 2-х кімнатна квартира у м. Львові по вул.Трильовського, але на жаль ми на сьогоднішній день не можемо туди заселитися! Колишній військовослужбовець (Стецький.В.Д.)з родиною який в свою чергу отримав 3-х кімнатну квартиру у м.Львові по вул.

Стрийській залишив у своєму користуванні(власне для зятя)ту квартиру яка за наказами начальника Львівського гарнізону а також командира в/ч виділена моїй сім”ї. Багато моїх звернень,листів до МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ недає ніякого результату,ВОНИ МЕНЕ НЕ ЧУЮТЬ!!!Тільки роблять вид що нібито дбають про повернення житла у наше користування. Благаю ВАС відреагуйте на моє прохання,усі необнідні документи а саме: АКТ прийому-передачі квартири,ДОГОВІРНЕ СВІДОЦТВО, накази,надам ВАМ для ознайомлення при ВАШІЙ потребі… ПОВІРТЕ …. нам,зокрема моїм дітям НЕОБХІДНА ВАША ДОПОМОГА…"

Реакція на скаргу - відповідь міністерства:

Протягом двох тижнів ми чекали на відповідь у вигляді інтерв´ю, але отримали лишень відписку і відмову. На жаль... Але дякуємо, що  в цьому році отримали  хоча б таку відповідь.skarga

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка