Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Swiss Halley – новий туристичний лохотрон?

06.02.2014 16:11
3456
 
Swiss Halley – компанія вже рік в Україні, чи варто користуватися її послугами чи звичайна піраміда? Сьогодні мені запропонували стати учасником в системі Swiss Halley. Мій знайомий запросив мене до себе на чай, попередивши: «Є розмова, можна заробляти. Я вже заробляю. Але не по телефону». Звичайно, мене зацікавив не тільки заробіток, а ще й його складова. Я прийшов в офіс, назвемо людину, Володимиром і він одразу перейшов до справи. На комп’ютері він, наче мимоволі, показав що на його рахунку 500 з копійками доларів. Потім перейшов у вкладку, де був відкритий його кабінет – сайт був відкритий. Друг одразу звернув увагу, що мандрувати можна значно дешевше, а головне, отримати ще з цього прибуток. Що ж, звичайно, це зацікавило, але що для цього потрібно? Ми не будемо розповідати усієї хитромудрої схеми, а замінимо їхні слова: «матриця», «купони» на звичне для нас – схема пірамідальна. Як завжди в таких пірамідальних системах, так і на сайті Swiss Halley потрібно спочатку придбати собі онлайн-кабінет, (є можливість користуватися безкоштовно, але функціонал обмежений і обмежена можливість заробляти гроші) коштує на рік кабінет близько 500 доларів, інший, на пару років дорожче і є на все життя кабінет – він коштує близько 3000 доларів. Тобто, щоб користуватися їхніми послугами і вже потім заробляти – спочатку потрібно віддати. Я сам переконаний, що перше, що говорить про не чесність людей – це коли Вам хочуть надати можливість заробляти гроші, але спочатку здеруть їх з Вас. Але менше з тим. Повернемося до Swiss Halley – чи можна заробити, чи все ж таки лохотрон?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Тернопільці скуповують акції Лондонської біржі"

ЦІНИ НА ГОТЕЛІ

На сайті Swiss Halley можна прочитати, що за допомогою їнього порталу можна замовляти готелі дешевше на 30-70% їхній номерний фонд складає, нібито, 190 тисяч готелів по всьому світу. Можна користуватися самому цими благами, а можна запропонувати інших, які повинні привести ще трьох, і тим самим за їхні подорожі, бронювання Ви отримуватимете гроші. Я порівняв ціни на популярних ресурсах і переконався, що насправді немає ніякої знижки в 30%, а тим паче 70%, принаймні я не натрапляв на таку різницю. Дійсно були знижки, але не шалені від 3-4% до максимум 10%. Жодного готелю зі знижкою в 70% я не знайшов. В мережі пишуть люди, які також стали чи могли стати учасниками Швейцарської фірми Swiss Halley. Вони переконують, що поняття, про які розповідають тренери підміняються. Ось приклад: «жінка з захватом говорить про те, що готель в Єгипті ,5 зірок, все включено, всього за $380. Ви ж знаєте, скільки коштує відпочинок в Єгипті!» Не помітили підміни? Пояснюю: в Єгипет, практично, ніхто не їде самостійно – не той напрямок, 99% купують тури. І якщо порівняти ціну на готель з ціною тура (з перельотом і трансфером), - тоді так, ціни нижче.

ЧИ МОЖЕ ОКУПИТИСЯ ПАКЕТ Swiss Halley?

Поговоримо про звичайний, базовий, пакет за 500 доларів. За ці гроші Ви отримаєте можливість користуватися системою один рік. Бронювати готелі зі знижками і ваучерами, які даються в системі номіналом близько 200 доларів. Swiss Halley(істи) дружно говорять про те, що ваучер – це подарунок. Але тут знову відбувається підміна понять: подарунок, який дають за гроші – не може бути подарунком, це покупка. Ваучер-подарунок Ви можете використати при бронюванні готелів за допомогою системи Swiss Halley за схемою: тільки ваучером оплатити, або, якщо не вистачає грошей, доплатити до ваучера суму, якої не вистачає. Це дійсно працює, але варто замислитися, ваучер коштує близько 200 доларів, виходить, що за готель вартістю в півтисячі доларів Ви віддасте цей ваучер і ще доплатите 300. Вважайте, що 200 доларів із витрачених на купівлю акаунту $500 Ви вже повернули. Залишається ще 300. Чи зможуть вони окупитися за рахунок системи бронювання Swiss Haley Щоб підрахувати чи вигідна Вам співпраця з Swiss Haley потрібно поставити собі три запитання:
  • Чи є у Вас досвід самостійного мандрування?
  • Скільки разів на рік Ви мандруєте?
  • В готелях якої цінової категорії, Ви, зазвичай, зупиняєтеся?
Відповіді на ці запитання допоможуть Вам правильно підрахувати рентабельність вступу до лав Swiss Halley. Ось, що пише одна блогерша, про цю систему, яка взялася підрахувати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Українка оголилася і закликала до протесту (ВІДЕО)"
"Я езжу без турагентств уже почти 6 лет, выезжаю за границу 3-4 раза в год, останавливаюсь в отелях не дороже 100 евро за ночь. Максимальная скидка, найденная мной в системе бронирования Swiss Halley, составила 50 $ за неделю проживания. Умножаем эту скидку на 4 поездки и получаем 200$. Итого из отданных Swiss Halley 482 долларов я «отбила» 200 за счет ваучера и 200 за счет скидок системы. Мой убыток составил 82 доллара».

Коли Swiss Halley підійде для Вашого гаманця

Якщо у Вас є досвід мандрівок без тур агентств - значить Вам по зубах booking.com, expedia, hotels.com, ozon.travel і решта допоміжних платформ. Для того, щоб Ваш пакет в цій системі став спасінням потрібно подорожувати багато, і звичайно, без усіляких тур агентств. Навіть при мінімальній знижці 4% на готель вартістю 500 доларів за ніч, Ви зекономите 140$ за тиждень проживання! Якщо так поїхати двічі на рік – тоді, звичайно, Ваш пакет Swiss Halley окупиться.

В мережі кажуть: «Swiss Halley-лохотрон»

На сайті sektam.net користувачі вступили в хороший спір про те, чи дійсно Swiss Halley-лохотрон. Серед користувачів затесався МЛМ-щик, який все ж таки порушив головне правило пірамідчиків – спілкування в приваті і видав на-гора усю матінку правду. 1) Кожного разу, коли він бронює готель за допомогою Swiss Halley в нього списують з банківської карти 100% оплату. В правилах написано: «що плата за відміну не стягується і вартість бронювання повертається на Ваш туристичний рахунок» 2) Що таке туристичний рахунок? - запитують на форумі. Це рахунок на Вашій тревел-карті, тобто в самій системі Swiss Halley 3) Як я можу вивести гроші з цього тревел-рахунку? З тревел-рахунку не можна виводити гроші. Виходить, що при бронюванні готелю через систему Swiss Halley з Вашої банківської картки списують повну вартість проживання – 100% передоплату. Так, Ви можете відмінити бронювання, і гроші Вам повернуться. Але!! Не на Вашу банківську картку – а на це ТРЕВЕЛ-РАХУНОК системи Swiss Halley, з якого, як було сказано вище, вивести гроші вже не можливо, крім ще одного, такого самого бронювання. А тепер, якщо звернутися до послуг того ж таки booking.com, як часто Ви користуєтеся послугою безкоштовної відміни? Кожного разу. Ну не захотіли їхати, не хочете саме в той день, коли забронювали, з’явилися кращі пропозиції. І тепер, якщо Ви двічі захочете відмінити бронювання в системі Swiss Halley пара тисяч доларів з Вашого рахунку покинуть їх назавжди на віртуальний рахунок. Таким чином Ваші справжні гроші конвертуються у віртуальні.

Трохи розслідувань

Компанія Swiss Halley позиціонує себе, як Швейцарська міжнародна. Якщо подивитися статистику відвідування цього сайту, можна помітити що Swiss Halley відвідують в основному люди з країн СНД. На першому місці Росія, на другому Україна і вже потім йде Болгарія і інші країни, але ядро – це саме Росія і Україна. В спільноті фейсбук, до якої додалися близько 20 тисяч людей, її можна побачити на сайті, із перших 10 яких ми вибрали 4 – люди, сторінки яких мають 10 людей в друзях і тільки один пост на стіні, скоріш за все, це роботи. Таким чином туди набрали штучно людей-ботів, щоб створити видимість популярності цього ресурсу. Ми не стверджуємо, що Swisshalley – аферисти, чи це піраміда, просто звертаємо Вашу увагу, на можливу недоцільність його використання, якщо Ви подорожуєте мало і якщо Вам не хочеться, щоб кревні перетворилися на віртуальні гроші – фактичного доступу до яких у Вас не буде. Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка