Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Суд зобов'язав інваліда ІІ групи виплачувати аліменти матері

08.07.2015 13:56
1736
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анжела Ситнікова, вона переконує, що суд стягує з неї, інваліда ІІ групи з дитиною на руках і винайманим житлом, гроші на утримання її здорової та самодостатньої матері.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:[sociallocker id="10854"]anzhela.sytnikova@mail.ru[/sociallocker]

"Мені 32 роки. Я — інвалід ІІ групи з 2000 року за основним захворюванням (інсулінозалежний цукровий діабет І типу, важка форма). Отримувала пенсію у розмірі 1049 грн. Живу з чоловіком та сином 2009 року народження. Працюю вчителькою початкових класів у м. Одеса.

24 квітня 2014 року Комінтернівський район суд Одеської області в складі судді Рідник І.Ю., керуючись ст. 10.88.209.212-215 ЦПК України, вирішив стягнути аліменти на утримання матері в розмірі 600 грн довічно.

Скасувати цей вирок в апеляційному суді Одеської області також не вдалося. Суд спирався на те, що завдяки матері я отримала освіту і що я маю чоловіка, який також працює, але зовсім не врахував те, що у мене важка хвороба, ІІ група інвалідності, відсутність житла та маленька дитина на руках. Зі слів матері, на рішення Суду вплинули її знайомства та зв'язки. І тепер, враховуючи заборгованість, у мене вираховують із зарплатні 1300 грн та з пенсіїї — 300 грн.

Із матір'ю у нас дуже напружені стосунки. Моя родина живе окремо. Після того, як вона «вижила» нас із чотирикімнатної квартири, записаної на мене, ми змушені винаймати житло. Крім того, у полікліниці, де я отримаю інсулін, іноді виникають затримки, тому я змушена купувати ліки самостійно. У дитини також спостерігається порушення толерантності до глюкози, і їй необхідна спеціальна дієта та харчові домішки. Дуже важко. У найближчий час обіцянка матері знищити нашу родину стане реальністю.

Як може бути, що інвалід ІІ групи з маленькою дитиною без житла повинна забезпечувати здорову самодостатню жінку, яка живе в своє задоволення, не обтяжена ані важкими хворобами, ані житловими проблемами, ані родиною?!".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка