Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Суд відсудив землю приватному підприємству

16.11.2015 11:23
1634
 

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що продажний суд передав землю у власність приватного підприємства.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]svetlanaykob@mail.ru, Бурківський Ю.В., м. Житомир. вул. ст. Житомир, буд. 5 кв. 10, тел. 067-404-89-86[/sociallocker]

"Прошу розібратися у незаконній передачі земельної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. ст. Житомир, 82 км, кадастровий номер: 1810136600:01:010:0027, яка перебуває у комунальній власності з цільовим призначенням 03.07, площею 5,1088 га  в оренду приватному підприємству АРТ-ПРОЕКТ, чим порушують Частину 1 ст. 119 Земельного Кодексу України. Цією статтею передбачено, що громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування. Всі мої неодноразові звернення впродовж декількох років були проігноровані незважаючи на те, що я інвалід війни 3-ї групи, ліквідатор Чорнобильської катастрофи 1-ї категорії, пенсіонер МВС.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Стоматолог вимагає платити в обхід каси» Будинок, в якому я прописаний і проживаю, барачного типу постройки 1916 року, отримав мій батько, як начальник МВС відділу по боротьбі з розкраданнями соціалістичної власності лінійного відділення залізниці. Окрім моєї сім'ї, в цьому будинку проживають ще 11 сімей, які отримали квартири в цьому будинку як працівники залізниці. Цей будинок перебував на балансі залізниці. Кожній сім'ї у користування була виділена ділянка площею 5 соток. Мешканці нашого будинку користуються цією землею вже понад 60 років. Але, не зважаючи на це і не поставивши нас до відома, невідомо на яких підставах ця земля була надана в оренду приватному підприємству АРТ-ПРОЕКТ. Ми звернулись до прокуратури, а прокуратура м. Житомира звернулась до суду про розірвання договору до господарського суду. Але було відмовлено. І це при  наявності всіх документів!!! Просимо Вашої допомоги! Ми зіштовхнулись з тим, що корупція та продажні судді (суддя господарського суду Вельмакіна Т.М.) почувають себе дуже впевнено!"
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка