Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Статті про захист прав споживачів

06.03.2016 23:02
3083
 
"Електронна книга скарг України", окрім того, що допомагає людям розміщувати їхні скарги і цим долати цензуру - ми ще, один із небагатьох сайтів України, на якому публікуються статті про захист прав споживачів. А ця стаття - особлива. Це такий собі альманах із захисту прав покупців - тому що зібрані усі наші актуальні та цікаві матеріали, після прочитання яких стане зрозуміло, як діяти в спірних ситуаціях. А в кінці статей - БОНУС - книга про права споживача, зроблена нами! Насолоджуйтеся. ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВСтаття про права споживача, яку потрібно зробити "настільною" або додати до популярних вкладень, вона допоможе будь-якому покупцю вчасно викликати тих, хто має права захищати споживача. Це стаття з контактами інспекцій із захисту прав споживача в усіх обласних центрах України.КОМУ СКАРЖИТИСЯ, ЯКЩО ВИМКНУЛИ СВІТЛО? Часто в маленьких містах можуть безпідставно вимикати світло - в цій статті захищаємо права споживача в енергетичній сфері. Кому телефонувати, до кого звертатися, кому писати, і коли мають реагувати. Звісно, стаття проблему відсутності світла не вирішить одразу, але, після прочитання її споживач не залишить шансів на відступ ніякому чиновнику.

Що робити, якщо Вам постійно телефонують колектори?

В цій статті ви навчитеся деяким прийомам, які допоможуть з легкістю відсахнутися від найнаполегливіших колекторів. Які вижвати слова, якщо Вам зателефонував колектор, як правильно відповісти на його закиди і не тільки про це в прикладній статті про колекторів.

Претензія про заміну неякісного товару

Ну,  який же споживач не стикався з тим, щоб повернути неякісний товар? Здається це було в житті кожного, але так само в житті кожного була й відмова з боку нахабного продавця. Як змусити повернути гроші за неякісний товар або провести його заміну - дізнаєтеся в цій статті про захист прав споживачів в юридичній площині.

Як повернути товар куплений в Інтернеті?

Одна з особливо популярних статей про захист прав споживачів сьогодні. Із зростаючою популярністю покупок в мережі потрібно так само зростати в пізнаннях прав споживачів в цій галузі. Хоч особливо Українське законодавство і не захищає споживачів у віртуальному вимірі, проте, є деякі можливості повернення товару і про них в цій статті.

Права споживача: як з’явилося та як це працює в ЄС?

Оскільки наша країна стрімголов йде до Європи, то було б не погано, якби ми знали про те, як працює захист прав споживачів в Європі. Саме ця стаття дапоможе зрозуміти, як утворився захист прав покупців за кордоном, коли це сталося, і, що цікаво - відкриє зовсім інше розуміння механізму захисту прав споживачів. Одразу може здатися, що Українська система - вчорашній і застарілий день, який не дуже добре, порівняно з ЄС захищає споживача - загалом, рекомендуємо до прочитання цю статтю. І, якщо буде цікаво є у нас матеріал про захист споживачів у світі.

Хто платить за розбитий товар? 

Одне із актуальних і постійних запить у кожного споживача, а хто ж має платити за дорогу пляшку "Хенесі", яку він розбив так її і не купивши. Зазерніть в статтю і дізнайтеся, що вам не слід квапитися нести гроші на касу. Пам'ятаєте давню приказку: "клієнт завжди правий"? Так от саме в цій ситуації вона працює, як ніколи.

Як і обіцяли, не те, щоб стаття - навіть ціла книжка про захист прав споживачів. Тут реальні історії про поверння товару, а також професійні поради юристів, які діяти в різних ситуаціях, коли річ заходить про купівлю.

ЧИТАТИ КНИГУ

ebook_cover-kniga-iz-kupuy

І, це далеко не всі статті про захист прав споживачів. Ознайомтеся із нашим сайтом і ви зрозумієте - що це острівок захисту кожного, хто хоч раз у своєму житті зробив покупку.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка