Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Справжні "консервні банки": скарга стосовно приміських поїздів

22.10.2019 19:10
5207
 
У приміських поїздах відбувається катастрофічна тиснява, місць зовсім не вистачає, а пасажирам все частіше стає погано. А все тому, що кількість вагонів замала для такого натовпу людей. Українці неодноразово звертались до керівництва Укрзалізниці, аби хоч трохи покращити умови.

Ось скарга:

"Скарга стосовно приміських поїздів..Прошу вплинути на керівництво Укрзалізниці.. стосовно приміських електропоїздів..Проблема наступна: приміські електропоїзди сполученням Ніжин - Київ, Носівка - Дарниця, Дарниця - Носівка, Київ - Ніжин подаються з початкових станцій в составі 6 ( шість ) вагонів. Інколи, навіть сидіння у вагонах зламані невідомими особами.. це поки що половина проблеми.. АЛЕ ШІСТЬ ВАГОНІВ - ЦЕ ЗАМАЛО. Потрібно щоб було - 8 вагонів це мінімум. А чому ж 8 вагонів ? - запитає більшість громадян. Поясню : багато громадян похилого віку ( пенсіонери ) користуються послугами Укрзалізниці - таких в кожному вагоні близько 30- 40 осіб. А ще студенти, співробітники Укрзалізниці, правоохоронних органів, ДСНС, та інші громадяни...і якщо вагон вщент заповнений пасажирами.. особливо в тамбурі вагону навіть стояти безпечно неможливо. Чому безпечно неможливо: катастрофічна тиснява, інколи пасажири втрачають свідомість..і потім на найближчій станції забирає швидка допомога. Це все що я пишу, дуже просто перевірити : вранці приміська електричка Київ - Ніжин 6910, відправляється з центрального вокзалу о 08:50 , тому уже о 08: 30 заповнена пасажирами вщент...і знову ж 6 вагонів. Уявіть таку картину: людина після добової зміни або нічної ....в прямому сенсі падає з ніг....але ж потрібно вистояти в дорозі напротязі двох годин....а ще ж електропоїзд запізниться, бо ПРОПУСКАЄ НА ІНШИХ СТАНЦІЯХ ( Дарниця, Бровари, Заворичі, Бобровиці, Кобижча ) РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ ( в народі називають " скоростна електричка / підвищенню комфорту). В ТОЙ ЧАС КОЛИ ПАСАЖИРІВ БЛИЗЬКО 1100- 1300 ОСІБ В ОЦІ 6 ВАГОНІВ. ТОБТО, ПРОСТОЮ МОВОЮ, У ВАГОН ПРИМІСЬКОЇ ЕЛЕКТРИЧКИ ВСЬОГО ВМІЩУЄСЯ ДО 150 ОСІБ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ПРОЇЗДУ. Уже почався навчальний період, багато студентів їздить на навчання тому катастрофічно не вистачає вагонів. ТАКОЖ БАГАТО ПЕНСІОНЕРІВ - ТАКІ ГРОМАДЯНИ їздять до столиці щодня, АЛЕ ж вранці їдуть на дачу також щодня..і вони скаржаться , що молодь не вступає місце щоб присісти, тим часом молоді люди також стомлені...бо більшість з роботи їдуть в міста. Також прошу звернути увагу, що електропоїзди приміського сполучення, які курсують з Київа або з Дарниця в напрямку Ніжин і в зворотному напрямку - вщент заповнені пасажирами .. ( більше правильно буде звучати так : забиті як " сардини" бо по іншому не назвати - совість не дозволяє). Вимога: ДОДАТИ БІЛЬШЕ ВАГОНІВ..ДЛЯ НОРМАЛЬНО ПРОЇЗДУ. АЛЕ НЕ " ЯК КОНСЕРВНА БАНКА". Я ДУЖЕ СПОДІВАЮСЯ, ЩО , НА МОЮ СКАРГУ ЗВЕРНУТЬ УВАГУ ТАКОЖ ЖУРНАЛІСТИ І ЗРОБЛЯТЬ ВІДЕО МАТЕРІАЛ ТА ПОКАЖУТЬ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ...ЩОБ ВСІ БАЧИЛИ, ЩО В РЕАЛЬНОСТІ КОЇТЬСЯ З ПАСАЖИРСЬКИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ НА УКРЗАЛІЗНИЦІ." - публікує слова Вадима "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка