Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Sport Life" порушує Закон України і права споживача?

19.09.2014 13:42
49186
 
Спорт Лайф – мережа спортклубів американця російського походження Дмитра Єкимова тотально порушує Закон України. Про це пише наша читачка Марина. Марина вирішила зробити подарунок для мами – купити абонемент у відомий спорт.клуб «Спорт Лайф». «Годовой абонемент тренажерный зал+бассейн заплатила почти 6000 гривен. По причинам связанных со здоровьем мама не захотела ходить в спортивный клуб. Спустя 2 месяца так ни разу и не посетив Спорт-лайф, решила отдать абонемент МНЕ, чтоб не пропал». Вона і гадки не мала, що в цій мережі так жадібно ставляться до грошей, а своїх клієнтів навіть не чують. Їй банально відмовили в тому, щоб перереєструвати абонемент, пише Марина. «На месте менеджеры сказали, что такое переоформление абонемента стоит 2000 гривен!! И хотя я сама и купила абонемент, и сама оформила его на маму, а мама ни разу и не ходила, - это для них не важно – им бы только получить 2000 гривен», відмічає Марина. Тому очевидно, що Марина не захотіла віддавати ще додатково таку суму і вирішила, віддати свій абонемент і забрати свої гроші. Але й тут менеджери мережі вирішили проявити хист і свою «могутність» - прикриваючись умовами договору, який порушує Закон України. «Я попросила разорвать договор, на что сотрудники четко сказали, что деньги никому не возвращаются! вообще! Абонемент стартовал 17 августа автоматически и будет действовать еще целый год, я хочу разорвать договор и вернуть деньги за неиспользованный период, но у них в договоре прописано, что деньги при одностороннем расторжении не возвращаются». Журналісти «Електронної книги скарг України» пошукали відповіді на запитання, а чи дійсно можуть на власний розсуд менеджмент «Спорт Лайфу» вирішувати, кому віддати гроші, а кому ні. Виявилося, що люди просто масово б’ються в істериках – створюючи спільноти, в яких називають фітнес клуб обманщиками через те, що з їхніми грішми поводяться наче зі своїми і ми знайшли лишень пару коментарів від задоволених клієнтів…«НИКОГДА не покупайте карточки по предродаже. В мае купила карточку премиям в клуб на Подоле. Менеджер уверяла, что клуб откроется не позднее июля 2014 года. В итоге клуб в сентябре все еще не открыт. Менеджеры хамят. Деньги вернуть отказываются, в другие клубы сети ходить не могу. Получается, что на три месяца за морозила свои деньги. Не могу ни в другой клуб ходить», - пише користувач одного з форумів. Ми вирішили завітати на відповідні форуми і прочитати більше про цю спортивну мережу і були здивовані, що люди, не знають куди подітися від хамського ставлення співробітників. Також нарікають на хабарі під спортивним дахом і категоричний непрофесіоналізм менеджерів які роблять із себе "повелителів спортивної Землі". Ось, наприклад, 16 серпня 2014 року пише Ірина. Вона принесла їм довідку для того, щоб відвідати басейн – але не змогла, співробітникам потрібно було більше якихось печаток, тому це і обурило Ірину.

Ось що пише Ірина про "Sport Life"

«Когда пришла в клуб на занятия меня не пустили, обосновывая что им не хватает печатей.Хотя об этом нигде не написано,что на справке должно быть мин.3печати. В общем сервис на высшем уровне!!!! И коррупция процветает!!! Так как со слов персонала у них можно приобрести справку которая им подходит всего за 100грн. Не рекомендую никому связывается с сетью клубов СЛ!!!!»

Ліля пише, 14 вересня 2014 року.

«Таке хамсько-нагле ставлення працівників і керівництва Спорт Лайф заділо за живе так, що просто цілий день не можу відійти. Так як до клієнтів ставляться у Спорт Лайфі - такого жахливого відчуття у мене не було ніколи. Мова піде про Спорт Лайф на Позняках, а відгук пише мама двох дітей. У нас у всіх карта Преміум. У моїх діток закінчилась дія попередніх медичних довідок, і коли ми прийшли позайматись, нас не пропустили. Що ж, логічно, сину 9 років, за нього я могла б заплатити 100 гривень і показати живота і руки лікарю, який нам би оформив довідку, а от донечці - 2 рочки і 11 місяців, а до 3 років їхні лікарі довідок не дають. Через два тижні ми пройшли лікарів і прийшли вже з довідками - але БІНГО! нас знову не пропускають. На довідках у нас лише дві печатки - лікаря і завідуючого відділом, довідка на бланку мед.закладу, але печатки закладу не було. Цікаво те, що я приносила аналогічні справки минулого разу для нас всіх, а також таку ж довідку місяць тому принесла моя двохрічна племінниця - і це все прийняли без питань. Коли я почала виясняти в сервісному центрі - мені з досить наглим виразом обличчя заявили "У нас изменилась инструкция, теперь мы вас пропустить не можем". На моє прохання, давайте я заплачу вашому лікарю по сто гривень за кожну дитину - нехай він просто підтвердить те, що мої діти здорові, відповідь "Нельзя, вашему ребенку еще нет трех лет".Спортлайф басейнНа моє прохання використати хоч якусь логіку і зрозуміти, що дві печатки в мене є, діти огляд проходили, може ваш лікар підтвердити "Не нравится, пишите жалобу". Коли я запропонувала зателефонувати старшому менеджеру - "У нее сейчас выходной, не могу ж я ей его испортить". Тобто, клієнту зіпсувати вихідний можна, а менеджеру - нізащо. Коли моя доця почала підплакувати, що хоче плавати, баришня заявила, "И не надо здесь бить на жалость". Одним словом, все це так по-хамське, аж мій старший син сказав "Мама, це вони так принизили нашу гідність!" Нас так і не пропустили, але я це залишити просто так не збираюсь - відгук буду дублювати на всіх можливих сайтах», відмічає Лілія.

Андрій пише про "Спорт Лайф" 13 вересня 2014 року

Занимаюсь в клубе Индустриальный (ТРЦ "Мармелад") с марта 2014г. (с даты открытия), что могу сказать - один сплошной негатив!!! 1. Клуб открыли с опозданием в 1 год - купил абонемент "Премиум" по предоплате и год ждал; 2. Обещали что будет бассейн и сауны - нет и когда будут не известно; 3. Две недели не работает душевая в раздевалках "Премиум" - обещали что вот вот заработает; 4. Сегодня пришел на тренировку с тренером - не работает уже не только душевая но и раздевалки - всех отправляют переодеваться и мыться в раздевалку "Классик" а там народа полно - все шкафчики заняты а в душ очередь по 3 человека на кабинку, про туалет я вообще молчу; 5. Не советую пользоваться баром и покупать что либо - цены космос, антисанитария полная - бармены посуду моют плохо, напитки не доливают; 6. Рецепшен - постоянные очереди, сотрудники злые и дерганые, по какому принципу выдают ключи в раздевалку для меня загадка - постоянно передеваешься у кого то на голове! 7. Сервис центр - вообще не понимаю зачем он этой компании - 5 раз обращался - ничем ни разу не помогли. Дежурная отмазка - мы Вас понимаем, но помочь не можем; 8. Система контроля качества отсутствует вообще - жаловаться бесполезно! Но есть и позитив - это тренера!!! Ребята молодцы, все спортсмены, квалифицированно все объясняют! С апреля занимаюсь с тренером Павлом - сбросил 12 кг. И привел себя в отличную форму! Як відмічають на сайті компанії за останні два роки «Спорт Лайф» контролює половину ринку фітнес-послуг в Києві. До 2015 року ця мережа планує взяти під контроль 75% ринку фітнес послуг в Україні. І якщо ж мережа хоче досягнути таких цифр – то варто подбати не тільки про грошову винагроду, але й про клієнтів, які відвідують ці спортивні клуби.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка