Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Спека та 10-годинні черги": українці витримують нелюдські умови, щоб поїхати на заробітки

15.06.2020 12:10
10628
 
У пункті пропуску на українсько-польському кордоні знову виникли великі черги, а люди змушені чекати по 10-12 годин, щоб відправитись на заробітки. При цьому дистанції та маскового режиму там ніхто не дотримується.

Лист:

"МАЙБУТНЄ УКРАЇНЦІВ – В НЕЗАЛЕЖНІЙ, КВІТУЧІЙ, МОДЕРНІЙ УКРАЇНІ. Вчора в новинах можна було побачити величезні черги на кордоні між Україною та Польщею. Тисячі людей годинами стояли під спекою, щоб поїхати на заробітки. Чому ці люди змушені покидати Україну та працювати за кордоном? Причина, що лежить на поверхні – гроші. Більшість заробітчан – вихідці з регіонів, де процвітає безробіття і немає надії на майбутнє. Якщо ж подивитися глибше, то люди, а особливо молодь, їдуть не тільки за грошима, але й можливістю жити в сучасній країні. Де для отримання якісної медичної допомоги можна звернутися у звичайну лікарню в маленькому населеному пункті. Де рівень освіти в сільській місцевості дозволяє абітурієнтам вступати до ВНЗ на рівні з мешканцями міста без застосування ганебних “сільських коефіцієнтів ЗНО”. Де дороги не схожі на поверхню Місяця. Де, зрештою, можна отримати гідну роботу з гідною оплатою праці. Все це має стати невід’ємною частиною модерної України, – країни, в якій кожен вільний українець матиме можливість стати заможним.https://youtu.be/V-LZThSIffoСаме сьогодні відзначається Всесвітній день модерну. Його мистецький зміст дуже точно перетинається з моїм баченням модерної України. Цей стиль наприкінці ХІХ століття був відповіддю на домінуючий тоді історицизм. Молоді митці втомилися від постійного повернення та переосмислення минулих епох. Впевнений, що від цього “політичного історицизму” втомилися і українці. Адже влада не пропонує нам жодної стратегії розвитку, жодної мети, до якої мають йти Українці. Вона лише говорить про минуле, і жодного слова – про майбутнє. Символічно, що цього року Всесвітній день модерну присвячений вітражам – композиції зі скла, яка пропускає світло. Саме цього яскравого світла, що стане дороговказом для розвитку держави, сьогодні бракує нашій нації. На фото — живопис сучасної української художниці Марти Пінчук "Мотанка". Це приклад того, як традиційна українська культура втілюється у сучасному мистецтві. І від цього поєднання виграють всі: і традиційна культура, і сучасне мистецтво, і Україна." - публікує слова Павла Жебрівського  "Електронна книга скарг України".Зображення видалено.
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка