Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Смертність від коронавірусу зросте в рази": лікар дав прогноз на осінь-2020

07.08.2020 14:04
2352
 
Восени та взимку 2020-2021 року, в умовах авітамінозу та низького імунітету, в Україні можливе збільшення важких форм коронавірусу та зростання рівня смертності. Такі невтішні прогнози озвучив колишній санітарний лікар України.

Ось його слова:

"В осінньо-зимовий період в Україні може бути мікс інфекцій і їх нашарування, зокрема й кишкових. Ризик потрапити в реанімацію або померти набагато вищий, ніж улітку. Восени різко збільшується циркуляція кишкових вірусів, а коронавірус передається фекально-оральним шляхом зокрема. Тому восени і взимку рівень важких форм і смертей від коронавірусу може бути в рази більшим. Ситуацію ускладнить ще факт низького колективного імунітету, який українці не здобули через занадто жорсткий карантин. Ми проводили дослідження в селищі Гостомель, і серед тисячі осіб, які дотримувались карантину, імунітет мали лише 2%. Серед тих, хто був активним, рівень антитіл був у 8%. У середньому лише 5% жителів Гостомеля мають імунітет. Такі цифри – ніщо. Передумови для реалізації епідеміологічного потенціалу високі, вірус зреалізує його восени і взимку. Для здобуття колективного імунітету від коронавірусу перехворіти ним має від третини до двох третин населення. Тоді темпи поширення інфекції уповільняться. Влітку хворіти набагато безпечніше і це час, коли здобувати імунітет найкраще. Імунітет – тривалий період, це здорове харчування, здоровий спосіб життя, відсутність згубних звичок, і якраз літо – це час, коли треба здобувати такий захист на осінь. Загалом улітку перебіг інфекцій протікає у більш легкій формі, без клінічних проявів. У цей час чимало українців можуть перенести вірус на ногах." - публікує слова Святослава Протаса "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка