Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Скільки можна пити, щоб не стати алкоголіком?

08.03.2015 21:10
4395
 
Вчені з'ясували, що пік споживання алкоголю у чоловіків і жінок припадає на 25 років. У цьому віці ми багато часу проводимо з друзями, часто ходимо по барах, відвідуємо вечірки і ресторани. Потім вже з’являється родина і ми починаємо пити менше, але регулярніше. Головне не випивати більше 200 г спирту на тиждень. Вчені вирішили з'ясувати, як ставлення до алкоголю змінюється з часом. Вважається, що ми любимо випивати в молодості: студентські компанії і різні тусовки – хороший клімат, щоб почати випивати. У цей період люди випивають нерегулярно, але якщо п'ють, то п'ють багато. У зрілі роки споживання алкоголю змінюється. Люди споживають менше, але роблять це регулярно. Фактично вони більше не напиваються раз на кілька тижнів на вечірці, а, швидше, помірно випивають по вечорах або у вихідні дні. Причому чоловіки з віком часто переходять на щоденне помірне вживання алкоголю, а от жінки частіше випивають лише в особливих випадках. До таких висновків прийшли експерти з Університетського коледжу Лондона. Вони спробували проаналізувати, як змінюється споживання алкоголю разом із дорослішанням і старінням людей. Вони оцінили загальну кількість випитого в тиждень алкоголю і регулярність його споживання. Учені протягом 34 років, з 1979 року по 2013 рік, збирали у волонтерів дані про те, як вони випивають. У вибірці були в основному жителі Великобританії. Але ці дані можна екстраполювати і на Українців.

Найбільше алкоголю ми п'ємо в 25 років

Вчені змогли виділити приблизний «життєвий цикл» споживання алкоголю: у підлітковому віці вживання алкоголю різко починає рости, досягає піку в старшому підлітковому віці, потім вирівнюється в середньому віці і йде на спад в літньому.Пити - графікаТим не менше, між алкогольними звичками чоловіків і жінок є істотна різниця. У чоловіків середній рівень вживання алкоголю різко виростає в підлітковому віці і досягає найвищої точки в 25 років - у цьому віці чоловіки в середньому вживають 160 грамів спирту на тиждень - це приблизно 6 літрів пива. У середньому віці кількість уживаного спиртного знижується і десь в 60 років доходить до 40-80г. спирту на тиждень. У жінок спостерігається схожа динаміка, однак пік вживання алкоголю у них на більш низькому рівні - 56-64г. спирту.

Скільки можна пити

Часто люди не усвідомлюють, що у них є проблеми з алкоголем. Канадські вчені з Університету Стоуні-Брук склали поради, які допоможуть на ранній стадії виявити алкогольну залежність. Основним критерієм зловживання алкоголем є кількість спиртного, яке пацієнт вжив за тиждень. Тут автори доповіді спираються на канадські офіційні рекомендації, випущені відносно недавно. Нормою вважається, коли жінки п'ють не більше 135г. спирту на тиждень. Більшу частину днів на тиждень жінка не повинна випивати більше 27г. спирту на день. Чоловік не повинен випивати більше 203г. спирту на тиждень або більше 41г. спирту в день. Щоб запобігти алкогольній залежності і шкоді від зловживання спиртних напоїв, згідно висновків канадських фахівців, необхідно не лишень жорстко обмежувати вживання, продаж алкголю, підвищувати ціни, але також допомагати на індивідуальному рівні, в тому числі займатися просвітою.

ОПИТУВАННЯ:

[poll id="7"]
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка