Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Сільпо" має виручку за рік 21 900 000 000 грн. Рейтинг Українських супермаркетів

15.07.2013 18:01
6046
 
Рейтинг супермаркетів України - хто заробляє більше. Лідером став Fozzy Group, АТБ і Metro. Найбільшим продуктовим рітейлером по виручці в Україні є Fozzy Group, що розвиває мережі магазинів "Сільпо", "Фора", Fozzy і Le Silpo. Виручка групи в 2012 році склала 21900000000 грн, (21 мільярд) свідчать дані, оприлюднені виданням Forbes.ua.ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: "УКРАЇНЦЯМ ПРОПОНУЮТЬ ЗАРОБЛЯТИ НА СОНЦІ, - ЗБЕРЕЖІТЬ ЧЕКИ, ЗНАДОБЛЯТЬСЯ""АТБ-маркет" заробив трохи менше - 21,5 млрд грн. На третьому місці опинилася "Metro Cash & Carry Україна" з виручкою 10,1 млрд грн. У решти рітейлерів виручка набагато нижче. Четверта позиція поки що залишається за "Фуршетом" (5,1 млрд грн). Проте на його місце претендує "Ашан" (5,1 млрд), який за підсумками 2012 року змістив на шосту сходинку "Рітейл Груп" (мережі "Велика Кишеня," Велмарт "та ін, виручка - 4,8 млрд грн). Замикають десятку "Таврія В" (однойменна мережа і мережа "Космос", 3,4 млрд грн), "ЕКО" (3,1 млрд грн), "Амстор" (3,1 млрд грн) і "Омега" (мережа Varus , 2,1 млрд грн). Попри те, що проти "Сільпо" ще три місяці тому відкривали кримінальне впровадження, йому не заважажє ставати лідером ринку. Хоч і продукти були поганими, за результатами перевірки, але виручка катастрофічно велика, значить люди віддають перевагу саме цьому супермаркету. Нагадаємо: "Сільпо" перевірили на захист прав споживачів у Дніпропетровську та безпечність і якість харчових продуктів. Прокуратура провівши рейд по супермаркету встановила численні порушення як в діяльності контролюючих органів, так і так і суб’єктів господарювання, які виготовляють та реалізують продукти харчування.  В переважній більшості це реалізація неякісної харчової продукції, з простроченим терміном придатності, продуктів сумнівного походження, а також продукти, компонентний склад яких не відповідає тому, що зазначений на етикетках та супровідних документах.

Статистика порушень "Сільпо"

Крім того, протягом 2012 року в мережах супермаркетів «Сільпо» ТОВ «Фоззі-Фуд» реалізовувались 24 найменування неякісних продуктів харчування, серед яких – м'ясо-молочна продукція, риба та морепродукти, борошняні вироби, тощо, загальною вартістю 803 000 гривень.  Відомості за даним фактом прокуратурою м.Дніпропетровська внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 227 КК України (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції).
Всього за результатами яких розпочато 11 кримінальних проваджень, внесено 72 подання про усунення порушень законів, у яких поставлено питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності 90 службових осіб органів державного контролю. За інформацією Прес-служби прокуратури Дніпропетровської області Нагадаємо, також нещодавно оштрафували компанію "Сандора", за те що обманювали споживачів.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка