Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Шахрайку з турагенції ніяк не заарештує міліція

12.10.2015 10:48
4981
 
До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що працівниця турагенції Марина Бондаренко ошукала її на 2900 євро, а міліція бездіє.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]bunastya@gmail.com, 097-365-64-69[/sociallocker]

"Добрий день! Хочу поскаржитись на бездіяльність нашої міліції, а також на покривання дій шахрайки, яка бере гроші за надання туристичних послуг та не виконує своїх зобов`язань.

Ця прикра подія сталася півтора року тому, 28.05.2014. Ми, багатодітна сім`я, хотіли оздоровити своїх дітей. Звернулися до туристичної агенції «Марко тревел», а саме, до Бондаренко Марини Володимирівни, з тим, щоб вона допомогла підібрати нам тур. Тур підібрали, гроші заплатили (47722 грн, на той час в еквіваленті 2900 евро), документи віддали, чекаємо дня відльоту. Дата наближалася, а ніяких підтверджувальних документів (про розміщення в вибраному готелі, квитки на літак) Марина не надавала. Ми зрозуміли, що нас обдурили.

Написали заяву в міліцію, там завели кримінальну справу. Цю справу постійно кудись перекидали, то на один відділ, то на інший; то був один слідчий, то його міняли на іншого. А по суті самої справи нічого не змінювалось. Пізніше нашу справу об`єднали ще з декільками аналогічних, було близько 20 епізодів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Держслужбовці помічені в корупційних діях»

Коли ми почали вивчати справу (нам дозволили зробити фотокопії), виявилося, що Марина вже була засуджена у 2009 році в Вінницькій обл. за шахрайські дії з нерухомістю. У неї був умовний термін, який на сьогодній вже анулований, так пояснив нам слідчий. Ще цікавий факт, який задокументований у справі: до січня 2014 року Марина мала фамілію Шепелева, а потім змінила її на Бондаренко, і ця зміна не пов`язана з одруженням. Крім цього, по ст. 190 ч. 4 вже більше 3 років триває суд Марини Шепелевої-Бондаренко й гр. Андрейко О., якого вона ошукала приблизно на 100 тис. доларів. Наразі Марина працює далі в туристичній сфері, але в же не в Києві, а в м. Одесі.

Скажіть мені, чому так працює наша міліція, де ж ті реформи, про які так голосно кричать посадовці. Людина може вільно пересуватися країною, може жити в своє задоволення, вдягатися в дорогі брендові речі, при цьому грубо порушувати закон. Хочу додати, що Бондаренко не переховується, таке враження, що вона нічого не боїться. Питання – ЧОМУ? Чому коли я знову вирішила передзвонити слідчому, поцікавитись, як просувається слідство, то через годину мені передзвонила Марина, яка не давала про себе знати півроку. Гроші так і не повернуті, справа не зрушується змісця, я визнана потерпілою, але підозра Бондаренко не оголошена. ЧОМУ?

Допоможіть зупинити свавілля. Всі документи, які маю, можу надати".


СПРОСТУВАННЯ:

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Марина Бондаренко, вона переконує, що не вчиняла злочинів, які їй приписали.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: [sociallocker id="10854"]vipagent2015@mail.ru, 0675191969[/sociallocker]

"Хочу прояснить ситуацию, которая длится более 3 лет. Сразу хочу отметить, что в письме много лжи, у меня никогда не было судимости и условного срока, ни в какой сфере.

Приехав в Киев в 2009 году, я связалась с партнерами Оксаной Горбач (Стельмах) и Юрой Шер (бывшая фамилия Загородний), они зарегистировали турфирму и предложили мне заняться туризмом. В определенный момент они меня кинули, и я осталась одна исправлять ситуацию. Все это время я, естественно, не скрывалась, честно отрабатывала и закрывала задолженности перед туристами.

Человек, который написал статью про 2900 евро, также получал возврат на карту в гривнах, и я подвозила ему возврат в присутствии милиции 1000 долларов, но они хотят 2900 евро и проценты. Как милиция может потакать людям, которые на банкротстве фирмы еще хотят заработать?!...

Все документы о перечислении им денег есть. Неоднократно с ними я связывалась, никуда не пропала. Уехала в Одессу, чтобы отработать долги, и за этот год очень много долгов вернула (есть все подтверждающие документы). У меня трое детей, и при этом я закрываю долги фирмы, но платить проценты еще не в состоянии.

Зачем обвинять милицию в бездействии? Зачем писать вранье о каких-то несуществующих судимостях?

Парнеры мои вместо того, чтобы помочь, постоянно мешают, и, понятно, им не выгодно, чтобы все закончилось хорошо, так как принимать участие в решении вопросов фирмы никто не хочет. Но почему никто не сделает выводы, что я никуда не скрылась, на все заседания являюсь, предоставляю все документы, подтверждающие мои слова?! Как еще должен поступать порядочный человек, попав в такую ситуацию. Почему не наказывают тех, кто льет эту ложь???

Я сообщила всем свое местонахождение и регулярно перечисляю деньги. Разве так поступают мошенники? Действительно, два года идут суды, где не могут разобраться, так как в деле нет реальных пострадавших, доказательств, только один человек Андрейка, который имел с фирмой совместную деятельность.

Я много раз жаловалась и в прокуратуру, и в милицию, что незаконно обливают меня ложью, заводят дела, не дают спокойно работать и исправить ситуации, и, несмотря на все, я регулярно связываюсь с пострадавшими и перечисляю деньги".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка