Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Руки геть від Хрущовок. НІ знесенню": думка мешканців застарілих житлових будинків

10.06.2020 17:19
2858
 
Раніше депутати столичної міськради приймали рішення про проведення інвентаризації застарілого житлового фонду. За даними прес-служби Київради, у столиці понад три тисячі таких будинків. Водночас непридатними для проживання або аварійними є 9 мільйонів квадратних метрів такого житла, тобто шоста частина будинків. Проте що ж насправді буде із відомими всім "хрущовками"?

Звернення:

"В ЗМІ почались закидання теми - руйнації хрущовок у Києві. Хрущовки - місце народженні не одного покоління наших громадян. Вони відрізняються від сучасних асфальтових хмарочосів ЛЮДЯНІСТЮ. Мешканці будинку - як одна сім"я, всі знають один одного, логіка таких людей- не логіка "інкубатора". Хрущовки мають певну земельну ділянку, яка дозволяє мати певну "інфраструктуру" і не тільки будинку але й мікрорайону. Київ раніше був прикладом для Європи, неодночасно відзначався, як найбільш озеленене місто,... схоже це уходить в минуле. Саме земельні ділянки і цікавлять бізнесменів-забудовників. Будівництво житла в Києві прибутковий бізнес. В умовах нестабільної політичної ситуації, цим користуються бізнесмени у яких слово "людяність" - не на часі, на часі слово "бакси". Дозвільна сфера в цьому питанні- поле діяльності правоохоронних органів та церкви, яка каже, що БОГ Є. Є технічна складова питання, але вона вирішуєма. За звичай потрібно відновити комунікації, де це портібно, проводити постійний технічний нагляд будинку, де необхідно - потрібні різні рівні ремонту, можливо з фінансовою участю мешканців. Дійсно аварійні, окремі будинки повинні ліквідуватись. Потрібна законодавча Державна ініціатива з цього питання, на яку Сорос та МВФ грошей не дадуть." - публікує слова Сергія Пінеги  "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка