Раніше депутати столичної міськради приймали рішення про проведення інвентаризації застарілого житлового фонду. За даними прес-служби Київради, у столиці понад три тисячі таких будинків. Водночас непридатними для проживання або аварійними є 9 мільйонів квадратних метрів такого житла, тобто шоста частина будинків. Проте що ж насправді буде із відомими всім "хрущовками"?
Звернення:
"В ЗМІ почались закидання теми - руйнації хрущовок у Києві. Хрущовки - місце народженні не одного покоління наших громадян. Вони відрізняються від сучасних асфальтових хмарочосів ЛЮДЯНІСТЮ. Мешканці будинку - як одна сім"я, всі знають один одного, логіка таких людей- не логіка "інкубатора". Хрущовки мають певну земельну ділянку, яка дозволяє мати певну "інфраструктуру" і не тільки будинку але й мікрорайону. Київ раніше був прикладом для Європи, неодночасно відзначався, як найбільш озеленене місто,... схоже це уходить в минуле. Саме земельні ділянки і цікавлять бізнесменів-забудовників. Будівництво житла в Києві прибутковий бізнес. В умовах нестабільної політичної ситуації, цим користуються бізнесмени у яких слово "людяність" - не на часі, на часі слово "бакси". Дозвільна сфера в цьому питанні- поле діяльності правоохоронних органів та церкви, яка каже, що БОГ Є. Є технічна складова питання, але вона вирішуєма. За звичай потрібно відновити комунікації, де це портібно, проводити постійний технічний нагляд будинку, де необхідно - потрібні різні рівні ремонту, можливо з фінансовою участю мешканців. Дійсно аварійні, окремі будинки повинні ліквідуватись. Потрібна законодавча Державна ініціатива з цього питання, на яку Сорос та МВФ грошей не дадуть." - публікує слова Сергія Пінеги "Електронна книга скарг України".Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса
Ціна: 63 грнОбрати тарифРекомендований тарифПісля оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.
Ціна: 220 грнОбрати тарифПісля оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.
Ціна: 730 грнОбрати тариф