Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Робота на дому: як з Вас витягують останні гроші?

31.10.2013 12:59
127147
 
Збір ручок, наклеювання марок на листи, складання бус за кольором, набирання текстів… Сидіти вдома, і не робити важкої праці, наприклад, лежачи на дивані клеїти марки на листи, чи збирати ручки, - а за це отримувати гроші – мрія кожної домогосподарки. Аферисти мрії не здійснюють, але люблять заробляти на цьому почутті. Вони не соромляться обдирати людей – привселюдно.

ЗБІР РУЧОК ТА НАБІР ТЕКСТУ

Ось, наприклад, фотографія, яка була зроблена в столичному метро.Збір ручок на дому - оголошенняНа оголошенні видно: роботодавці пропонують збір ручок на дому або ж набір тексту. Та й ціна пристойна. За одну ручку майже гривню, а за текст 30 гривень за сторінку! Мільйонерами не станете, але вже відкриваються широкі перспективи. Якби не одне але, цій афері вже десятки років, проте, схоже, людей, які бажають озолотитися нічого не роблячи - багато. Звичайно, ми не повірили, що оголошення розмістили аферисти і зателефонували їм за вказаними номерами. Вони вже відключені. Це значить, що люди вже встигли озолотитися і вже завтра дадуть нове оголошення із новими номерами.

Як це працює?

Ви телефонуєте, Вам розповідають історію про нову компанію, яка хоче зайти на вітчизняний ринок з ручками, але їх так багато, що потрібно наймати працівників. Вам просто потрібно буде перерахувати 100 гривень, таким чином, аферисти, нібито страхуються від того, що Ви вкрадете їхні супер-ручки, або кур’єр доставить товар в інше місце. Загалом, причини з яких Ви маєте переслати аферистам гроші – можуть бути різні іноді, навіть, алогічні. Далі, Ви надсилаєте гроші – а Вам: дулю з маком. Те ж саме відбувається і з набором тексту. Запам’ятайте – де просять гроші наперед – там афера. Ніколи не платіть за те, чого Ви ще не побачили.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Моментальний кредит: найпопулярніша афера року»
Така робота на перший погляд здається реальною, але це тільки на перший погляд. Коли у Вас не просять гроші наперед, а просто пропонують зателефонувати на спеціальний номер – теж будьте обережні. Після Вашого дзвінка -  всі гроші на мобільному рахунку – щезнуть, а Ви так і не почуєте людину на іншому кінці дроту. Тому, потрібно бути обережним, якщо Вас просять зателефонувати, наприклад, на номер, який починається з 090 (наприклад 090-010-91-34; (090) 010 9137; (090)026-48-31). Це говорить про те, що оператор не український, а яка плата за з’єднання у цього – хтозна. Деякі постраждалі пишуть, що за три хвилини розмов у них з рахунку пішло 120 гривень! І, взагалі, збір ручок на дому – це вже вчорашній день… ні, не день, століття, все відбувається на спеціальних апаратах. Ручки складають роботи, а не люди.

УПАКОВКА ДИСКІВ ЧИ ФАСУВАННЯ БУСІВ

Після того як ви зв'яжіться з шахраями вас прийде ось такий лист : «Добрий день, Вас вітає компанія ЗАТ "REAL CD - LAND" (фірми http://www.cd-land.com )» І далі по тексту...

ОГОЛОШЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ: Потрібні співробітники для упаковки компакт дисків на дому. Умови роботи: кур'єр привозить Вам компакт диски в коробці (перша партія - 500 шт. , Далі все буде залежати тільки від Вас). Ваше завдання: за тиждень упакувати (вкласти поліграфію і сам диск) певну кількість компакт дисків. Через тиждень Вашої роботи до вас приїжджає кур'єр. Там же отримуєте Ваші гроші за роботу!! (упаковка одного компакт диска займає 40 секунд, за один компакт диск Ви отримуєте 1.5 грн). З якою швидкістю Ви будете упаковувати, стільки грошей і отримаєте, все залежить тільки від Вас. Але чим більше, тим краще, компанія в цьому зацікавлена. Заповніть, будь ласка, анкету, та надішліть її за цією адресою. Якщо Ви підходите нам, ми тут же Вам повідомимо відповідним листом, в якому будуть подальші інструкції. Якщо ж Ви не підійдете з якихось причин, відповідного листа не чекайте.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Короткі афери на мобільному"
Якщо Вас влаштовують всі умови, і Ви готові з нами співпрацювати, будь ласка, відправте лист з анкетою на цю адресу із зазначенням в темі "анкета". Спасибі! І далі у Вас просять усі контактні дані, прізвище, ім’я, сімейний стан і так далі… Звичайно, Ви їм підійдете. І тільки Ви! І після того, як Ви надіслали свою анкету, Вам надішлють лист із вітаннями, і проханням надіслати перший платіж на електронний гаманець, як це було і зі збіром ручок і набором тексту. Як тільки надіслали їм гроші – можете нічого не чекати у відповідь.

СЕРФІНГ ПО ІНТЕРНЕТУ – ВЕЛИКІ ГРОШІ?

 Серфінг по сторінках, читання рекламних листів, перегляд відео за гроші, заповнення анкет - ще один з класичних видів обману. Все, здавалося б, просто: Ви переглядаєте сторінку (читаєте лист, заповнюєте анкету), і за це отримуєте гроші. А якщо Ви ще й інших людей залучите до такої роботи, то будете багатішати з кожним днем – отримуючи відсоток за них. Але реальність така, що грошей Ви своїх не побачите. Як же ж з Вас видурять гроші? Один перегляд оплачується, наприклад, сумою 0.03 у.о. Але що б зняти ці гроші, на Вашому рахунку має бути не менше 3-4 доларів ( Ця схема універсальна і нею користується більшість аферистів). Виходить, що б отримати такі гроші, доведеться переглянути 600 рекламних сторінок. На кожну сторінку йде 40 секунд (в середньому 15-20 секунд у Вас піде на обов'язковий перегляд сторінки і приблизно стільки ж на її завантаження) . Разом - 6,5 годин роботи всього за 4 долари... Тепер самі подумайте, чи варто воно того? Потрібно ще додати, що жоден сайт не дасть переглянути стільки сторінок за день. У більшості випадків, Ви будете отримувати не більше 20 сторінок на день для перегляду. Це означає, що потрібну суму Ви зберете не раніше, ніж через місяць! Правда полягає в тому, що в подібних системах заробляють тільки власники цих сайтів, штучно накручуючи відвідуваність і отримуючи гроші за рекламу від рекламодавців.

ЗБІР ГРИБІВ ЧИ ЯГІД ЗА КОРДОНОМ

До такої пропозиції потрібно ставитися з особливою обережністю. У Вас повинні викликати сумніви вимоги роботодавця самостійно оплатити трудову візу і обіцянки дуже високої зарплати. Високий дохід при мінімумі умінь. Приміром, якщо шукають танцівницю за кордон, можна бути впевненим, що мова йде не тільки про танці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "В Київські області підприємець підпалює сусідам хати, які заважають його бізнесу"
Оплата документів для працевлаштування. Якщо роботодавець просить оплатити невелику суму (50-150 грн) за оформлення документів та виготовлення зарплатної карти - це обман. Роботодавець, який платить офіційну зарплату на пластикову карту, має договір з банком, і не буде брати грошей з претендента на цю ваканцію.

ПЕРШІ ОЗНАКИ, ЩО ВАС ХОЧУТЬ ОШУКАТИ

-  Вам обіцяють високий дохід , при цьому нічого особливого робити не потрібно; - У Вас навіть не питають підтвердження Вашої трудової кваліфікації; - Вас просять вислати N-ну суму грошей за детальну інформацію про вакансії або нібито за поштові витрати; - На сайті роботодавця не вказані діючі контактні дані, у кращому випадку вказаний e - mail на безкоштовному хостингу; - Виставлені для перегляду сертифікати неможливо розглянути; - Вам приходить пропозиція про високооплачувану роботу (від декількох сотень у.о.) з сайту на безкоштовному хостингу (іншими словами, у роботодавця немає і 20- ти доларів на власний домен) ;

НА ЧИСТУ ВОДУ

Вивести аферистів на чисту воду – легко. Попросіть у них банківські реквізити фірми, щоб зробити переказ грошей безпосередньо на їхній рахунок. І в такому випадку одержувачем повинна бути саме ця фірма, а не якась інша. Якщо в одержувача фігурує інша компанія, наприклад ТОВ "ЗБІР РУЧОК 02", то це просто банківські реквізити одного з посередників платіжної системи Вебмані. Також можна попросити адресу фірми, контактні телефони. Їх вам не дадуть, або дадуть, але «липові». Напишіть, що Ви хотіли б отримати матеріали для роботи особисто в офісі і там же сплатити "внесок". Вам приведуть безліч причин, чому це не можливо. Щиро Ваша, «Електронна книга скарг України»;)
reaction.ua@gmail.com:Зображення видалено.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка