Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Райфайзен банк Аваль по проханню клієнта "нібито" блокує карту, а кошти списує далі

07.08.2019 11:54
3926
 
Ви можете прийти до банку з проханням заблокувати власну банківську карту і перед вами її навіть переріжуть. Ви подумаєте все - карти більше не існує. Історія, яку розповіла жінка, клієнтка "Райфайзен банку Аваль", змінить вашу думку, адже через непрофесійність персоналу за карту, якої вже "нібито" не існує, ви ще можете заплатити з власного гаманця вдвічі.

Скарга:

"Жалоба на Райфайзен банк аваль. Банк ужасный, как и обслуживание. Персонал не знает что делать. На кассе сидит девушка которая 100 гривен на карту 30 минут кидает. У моей мамы было 2 карты. Одна зарплатная, а вторая кредитная с лимитом в 15000. Карты были подвязаны. Так когда мы решили отвязаться карту, девушка мало того не отвязала так она ещё и что-то наклацала, что потом стало показывать на 2 картах не понятные минуса. Картами мы пользоваться не могли. Звонили на горячую линию сказали девушка непонятно что наклацала мы будем разбираться. На следующий день звонит эта девушка и говорит, а вы не можете положить этот минус на карту. Мы были в шоке просто. Ладно, как-то мы закрыли эту карту. Решили закрыть сразу и кредитку, так она и там налажала. Мы полностью закинули на карту 15000, а через 2 дня пришли перерезать. Так это "чудо" якобы закрыло карту. Всё сделала и перерезала и договор дала, казалось бы все, карты нет. Так через 3 дня мы в приложении увидели что мало того карта действует, так ещё и списание пошло. И списало деньги за якобы пользование картой КОТОРАЯ БЫЛА ЗАБЛОКИРОВАНА. Звоним на горячую линию опять не знают, идите в отделение и выясняйте. Пришли в отделение, вот вам выписка там не хватает 74 гривны, она не закроется пока вы не положите. СЕРЬЁЗНО? КАКОГО ФИГА ВЫ ТОГДА КАРТУ ПЕРЕРЕЗАЛИ. У нас есть договор карта закрыта, карты уже нет, её в отделении банка ПЕРЕРЕЗАЛИ. Так откуда взялся этот минус? Так они мало того ещё и штраф сделали за то что эта курица наклацала что-то!!! И теперь что-бы закрыть карту которую ПЕРЕРЕЗАЛИ нам нужно кидать опять деньги!!!! НИКОГДА НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ ЭТИМ БАНКОМ. САМЫЙ ТУПОЙ БАНК ИЗ ВСЕХ!!!" - публікує слова нашого гостя "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка