Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Путін поляризує, а Facebook заробляє. Як не згоріти в пожежі ненависті

30.06.2020 18:14
2001
 
Спостерігаючи за останніми подіями в Україні та комунікацією українців, особливо у соцмережах, можна порівняти їх з масштабною пожежою ненависті, в якій може згоріти чи не кожен. Хто саме займається навмисним розпалюванням ворожнечі та розколом суспільства?

Пост:

"Скоріш за все, ви помічали, що дописи на суперечливі теми у фейсбук стають дуже популярними і охоплюють великі аудиторії. Буває таке, що у людини лише кілька постів на сторінці, мало друзів, утім її допис, про якусь скандальну ситуацію, розлітається мережею тисячами лайків і репостів з довгими тредами, де люди сваряться між собою і доводять свою точку зору. Це не випадковість. Поляризуючий контент — це така собі бізнес-модель, в рамках якої шкідливі та небезпечні висловлювання мають право на життя лише тому, що вони приносять фейсбуку гроші. Прикриваючись “свободою слова” та “інформаційною політикою” фейсбук толерує меседжі, які можуть завдати серйозної шкоди не лише віртуально, а й в реальному житті. Це дуже небезпечно. І тут не йдеться про заборону висловлювати свою точку зору. Поза увагою платформи залишаються теми і дописи, які штучно створюють маніпулятивний та поляризуючий дискурс з метою сформувати хибну думку, розкрутити фейки і зрештою роз’єднати суспільство. Це також один з методів Путіна та його адептів, які постійно підживлюють поляризуючий дискурс, аби роз’єднати українців та дискредитувати наші досягнення, які реально віддаляють Україну від рускава міра і совєцького минулого. І поки українці сваряться у мережі та ненавидять одне одного все більше, у багатьох сферах життя відбуваються атаки — на мову, культуру, освіту, медицину, процвітають політичні переслідування незручних людей та засудження активістів за сфабрикованими справами. Зараз це все виглядає як великий палаючий будинок, в якому горимо ми всі та продовжуємо нищити одне одного, поки реальні палії підливають у цей вогонь пального. Як відбувається поляризація українського суспільства та як перестати горіти — в колонці для НВ 👇" - публікує слова Уляни Супрун "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка