Спостерігаючи за останніми подіями в Україні та комунікацією українців, особливо у соцмережах, можна порівняти їх з масштабною пожежою ненависті, в якій може згоріти чи не кожен. Хто саме займається навмисним розпалюванням ворожнечі та розколом суспільства?
Пост:
"Скоріш за все, ви помічали, що дописи на суперечливі теми у фейсбук стають дуже популярними і охоплюють великі аудиторії. Буває таке, що у людини лише кілька постів на сторінці, мало друзів, утім її допис, про якусь скандальну ситуацію, розлітається мережею тисячами лайків і репостів з довгими тредами, де люди сваряться між собою і доводять свою точку зору. Це не випадковість. Поляризуючий контент — це така собі бізнес-модель, в рамках якої шкідливі та небезпечні висловлювання мають право на життя лише тому, що вони приносять фейсбуку гроші. Прикриваючись “свободою слова” та “інформаційною політикою” фейсбук толерує меседжі, які можуть завдати серйозної шкоди не лише віртуально, а й в реальному житті. Це дуже небезпечно. І тут не йдеться про заборону висловлювати свою точку зору. Поза увагою платформи залишаються теми і дописи, які штучно створюють маніпулятивний та поляризуючий дискурс з метою сформувати хибну думку, розкрутити фейки і зрештою роз’єднати суспільство. Це також один з методів Путіна та його адептів, які постійно підживлюють поляризуючий дискурс, аби роз’єднати українців та дискредитувати наші досягнення, які реально віддаляють Україну від рускава міра і совєцького минулого. І поки українці сваряться у мережі та ненавидять одне одного все більше, у багатьох сферах життя відбуваються атаки — на мову, культуру, освіту, медицину, процвітають політичні переслідування незручних людей та засудження активістів за сфабрикованими справами. Зараз це все виглядає як великий палаючий будинок, в якому горимо ми всі та продовжуємо нищити одне одного, поки реальні палії підливають у цей вогонь пального. Як відбувається поляризація українського суспільства та як перестати горіти — в колонці для НВ 👇" - публікує слова Уляни Супрун "Електронна книга скарг України".Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса
Ціна: 63 грнОбрати тарифРекомендований тарифПісля оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.
Ціна: 220 грнОбрати тарифПісля оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.
Ціна: 730 грнОбрати тариф