Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Проти української ветеранки АТО відкрили кримінальну справу за те, що вона "зачепила" Президента

02.12.2019 11:48
2836
 
Проти відомої української військової волонтерки відкрили кримінальне провадження. Жінку звинуватили у некоректних висловах щодо нового Президента та закликах до повалення нової влади.

Ось деталі історії:

"Ще у жовтні, через висловлювання волонтерки та ветеранки АТО Марусі Звіробій і депутатки Софії Федини на адресу президента Зеленського було відкрите кримінальне провадження. Деякі депутати від "Слуги народу" побачили в їх онлайн-трансляціях заклики до повалення державної влади. Недавно співробітники Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та спецпідрозділу "Альфа" провели в її помешканні обшуки. 41-річна Маруся Звіробій - волонтерка та інструкторка навчального центру Десантно-штурмових військ України.https://www.facebook.com/marusyazvirobiy1/videos/2537543036294051/?t=36  Раніше на сторінці Марусі Звіробій у Facebook було оприлюднене відео з онлайн-трансляції, в якій сама Звіробій, а також Софія Федина обговорювали візит Володимира Зеленського до Золотого (Луганська область). Вони, зокрема, з використанням ненормативної лексики, коментували спілкування президента з добровольцями. "Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли, наприклад" - казала Софія Федина. Цей та інші, гостріші коментарі, викликали обурення у фракції "Слуга народу". Генпрокурор не уточнив, що саме інкримінують Федині й Звіробій, але інші чиновники розцінили дані вислови як заклики до повалення державної влади. "Це були фактичні ствердження та заклики до насильницького повалення влади з фізичною розправою над президентом України. Вони прямо сказали, що "у тебе хтось кине гранату", і так далі. Нехай правоохоронні органи розбираються, там є заклики або не заклики" - коментував один із політиків." - публікує слова нашої читачки "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка