Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

«Прокурорські» рейдери захоплюють парковки Києва

23.08.2013 11:59
4396
 
Рейдери намагаються захопити близько 200 автостоянок та майданчиків для паркування Мережею шириться лист про рейдерські захоплення автостоянок. Такий лист надійшов і журналістам "Електронної книги скарг України";) "Стрілянина, вибухи, побиття битками, в результаті – двоє поранених посередь білого дня - в 50-ти метрах від  житлових будинків та дитячих майданчиків. Такими бандитськими методами за допомогою «тітушок «прокурорські» витісняють зі столичного паркувального бізнесу всіх «приватників». Відео захоплення стоянки на Позняках у травні цього рокуhttp://www.youtube.com/watch?v=9_Auh_a6YFMНа черзі – новий бандитський перерозподіл парковок. Сьогодні міська прокуратура звернулась до суду з метою розірвати договори між КП «Київтранспарксервіс» (монополіст, що здає в оренду парковки Києва) та підприємцями, що роками обслуговували автостоянки міста.  Привід для розірвання договорів відверто смішний - РАПОРТИ!! працівників ВДСБЄЗ та довідкафінінспекції м. Києва, що складена на підставі тих же рапортів. По наявній інформації, судді господарського суду м. Києва отримали вказівки задовольнити позов прокуратури. Що відбувається? Підприємців-паркувальників, що роками створювали та облаштовували паркувальні місця, масово виживають та передають  парковки та стоянки «своїм» людям. За цим стоїть клерк середньої руки з Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Водолазський В.В. Він є людиною впливових осіб, причетних до вищих чиновників Генпрокуратури. По суті звичайний «беспредел», та перерозподіл ринку послуг з віджимом майна та бізнесу в інтересах однієї впливової людини, за допомогою можливостей, що надає йому прізвище. 27 серпня працівники автомобільних стоянок та паркувальних майданчиків усіх районів Києва проводитимуть акцію протесту о 10.00 у Генпрокуратури та об 11.00 – у Адміністрації Президента проти бандитського захоплення парковок". Готові контактувати з журналістами та надавати всю інформацію по подіях та фактах, що описані вище.

Підприємці Києва

Дарницький район:
  • ·         Воробйов Андрій Борисович - 067 231 54 80
Деснянський район
  • ·         Махініч Руслан Вікторович - 097 825 58 00
Шевченківський район
  • ·         Задорожний Віктор Іванович - 067 505 13 87
Також до вищенаписаного активісти додали і хронологію усіх подій. Кому цікаво може прочитати і її. Цитуємо.

Хронологія подій за участю пана Водолазського В.В. з захоплення земельних ділянок та автостоянок в Києві.

 1. Автостоянка на Ревуцького 1.

* листопад 2012 року – перше рейдерське захоплення автостоянки ТОВ «АЛАН ПЛЮС» (директор Водолазський В.В.) за незаконним рішенням суду про оренду земельної ділянки для будівництва ТЦ (знищення автостоянки приведе до колапсу на прибудинкових територіях будинків розташованих поруч. В радіусі 1,5 км нема жодної автостоянки. Під автостоянкою проходить колектор та водогін, будь які будівельні роботи призведуть до пошкодження мережі. Внаслідок чого лівий берег залишиться без каналізації та водопостачання), Порушені кримінальні справи по відношенню до посадових осіб ТОВ «СЛАЙ-універсал», що на протязі 6 років експлуатували дану автостоянку з усіма дозвільними документами. *http://censor.net.ua/video_news/227851/bitva_za_stoyanku_na_stolichnyh_…* травень 2013 року – друга спроба захоплення зі стріляниною посередь білого дня (в 50-ти метрах від автостоянки житлові будинки з дитячими майданчиками) з пораненням посадових осіб ТОВ «Слай-універсал». Міліця, що прибувала за викликом охоронців стоянки, проявляє пасивність і захищає нападників. В ході сутички, нападники застосовують вибухові пристрої та пістолети. Є 2 поранених. У одного поранення з пістолета (прострілена нога), у другого контузія 3-го ступеню та крововилив в око від попадання вибухового пакету. Є лікарняний. У цьому рейдерскому захопленні приймали участь особи, що проходять по справі про побиття журналістів на подіях 18 травня у якості підозрюваних * http://www.youtube.com/watch?v=9_Auh_a6YFM * http://podrobnosti.ua/video/podrobnosti/2013/05/16/904950.html* - червень 2013 – трете захоплення. * Особисто в.о. начальника Дарницького РУГУ Деркач О.М. заводив рейдерів у приміщення охорони автостоянки о 5-й ранку. Охорона автостоянки не в змозі була опиратися діям міліції оскільки була загроза арешту. Є свідки. * На протязі всіх подій міліція, «Беркут» та прокуратура діяли відверто на боці ТОВ «Алан-плюс» ігноруючи факти злісних порушень законодавства з боку даного товариства, та покривала насильницкі дії рейдерів під керівництвом Водолазського В.В. . Є факти, свідки, відео та фото матеріали.

Стан справ на даний момент.

* Досі тривають судові розгляди. Жодного виконавчого провадження не відкрито. Автостоянка захоплена та готується документація на будівництво ТЦ в порушення всіх будівельних норм (під автостоянкою проходить водогін, що подає воду на весь Харківській масив. 13.08.2013 близько 17.00 у приміщенні охорони на автостоянці стався потужний вибух. Причиною стало зберігання вибухових речовин. Наслідки поки невідомі. 2. Поява пана Водолазського В.В. в КП «Київтранспарксервіс», на посаді заступника начальника договірного управління з питань нічного паркування (працює за трудовим договором) квітень 2013 року. Де факто виконує функції «смотрящего». * Червень 2013 року. Спроба КП «Київтранспарксервіс» шахрайським шляхом вилучити оригінали договорів (начебто для внесення змін) на експлуатацію автостоянок у п’яти підприємців з Деснянського району м. Києва , та укласти договори зі своїми структурами на дані автостоянки, незважаючи на невирішені майнові питання. Шахрайські дії Водолазського В.В. привели до масової акції протесту під офісом КП «Київтранспарксервіс» за участю працівників та господарів даних автостоянок. За два тижні після акції оригінали договорів були повернені підприємцям. * Є фото ,відео та спікери, що готові надати всю інформацію. * Липень- серпень 2013 * - міська прокуратура ініціює розірвання договорів між КП «Київтранспарксервіс» та суб’єктами господарювання (в переліку близько 200!!! автостоянок та майданчиків для паркування) на експлуатацію автостоянок в судовому порядку, спираючись на РАПОРТИ!! працівників ВДСБЄЗ, та довідку фінінспекції м. Києва, що складена на підставі тих же рапортів. Навіть біглий погляд на ці позови говорить про правове невігластво. Проте по наявній інформації, судді господарського суду м. Києва, отримали вказівки на задоволення позовів прокуратури. * Така ситуація стала можливою тільки тому, що пан Водолазський В.В. є працівником офісу Артема П., та є людиною «авторизованою» (по термінології працівників того ж офісу). Тобто, він може безпосередньо контактувати з вищим керівництвом прокуратури та міліції м. Києва , а останні забовязані надавати усіляку підтримку даній особі, під загрозою звільнення з лав «правоохоронних» органів. * По суті звичайний «беспредел», та перерозподіл ринку послуг з від жимом майна та бізнесу в інтересах Артема П. за допомогою можливостей, що надаються завдяки призвіщу. * Треба зазначити ,що гігантська кількість наших звернень до любих органів, враховуючи суди, СБУ, АПУ, МВС, ГПУ не дали жодного результату". *фото: grajdane-raiona.ru
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка