Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Про хамську поведінку касира Сільпо: "вона дуже зла людина по відношенню до всіх"

29.07.2019 11:18
4134
 
Відвідувач "Сільпо" скаржиться на жахливе відношення та обсуговування касира цього магазину та запевняє, що дівчина може спровокувати великий скандал, оскільки зла та неприємна людина по відношенню до всіх оточуючих. Чоловік просить прийняти міри покарання щодо неї задля власного застереження від таких людей та "працівників".

Ось як він звертається:

"Скарга: Про хамську поведінку касира Сільпо по вул.Закревського, 61. В 00:07 годин я зайшов в Сільпо купити йогурт, молоко, хліб та курячі яйця. На касі мене обслуговувала кассир двічина в очках, одягнена не в спеодляг Сільпо , а в чорну футболку то чорні спортивні штани. Вела себе дуже грубо, не привіталась, була роззлючена тим , що вона повинна бути дома, а її заставили парацювати, їй не сподобалось те, що пляшку йогурту я поклав в кульок, що їй проблемно пробивати на касі йогурт, вона бурчала, що я запакував би цей йогурт ще в 10 кульків, поведінкою своєю та розмовою показувала свое негативне відношення" чого Ви сюди приперлись", та ще й говорила декілька раз, що вона не повинна зараз працювати, але вона тут вимушена бути із-за покупців. Я зробив завуваження, що ці розмови непотрібні покупцям і щоб вела себе спокійніше, але це тільки обурило її і вона почала зовсім кричати, хамити, почала мене повчати, щоб я слідкував за собою , а не робив їй заувавження. Прізвище вона давати відмовилась, бейджика на одязі ї не було, кассовий чек вона мені не дала, тому я не зміг встановити будь-які дані цього касира. Хамську поведінку цього касира я спостерігаю не перший раз, вона постійно свариться з клієнтами. Поведінка цього касира тільки відштовхує покупців. Крім того касир повинен був розмовляти на укранській мові, а вона розмовляла, більше сварилась, на россійській мові. Прошу розібратись та покарати цього касира. Думаю, що вона може спроковувати неприємний скандал, оскільки вона дуже зла людина до всіх." - публікує слова Миколи "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка