Сайт знаходиться на тестуванні. Можлива некоретна робота. Приносмио вибачення за незручності. 

Породілля померла в лікарні, винні – не покарані: жінка з Миколаєва просить допомоги

23.06.2019 09:26
6447
 
Ще у жовтні 2016 року у пологовому будинку Миколаєва померла породілля Наталія Науменко. Однак винні досі не покарані, а справу про смерть можуть закрити через закінчення терміну давності. Про це розповіла свекруха породіллі Євгенія Науменко. Вона скаржиться на свавілля чиновників, «кумовство» та небажання розбиратися у справі.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

"20 октября 2016 года в роддоме №1 г. Николаева умерла роженица Науменко Наталья Владимировна, а этом сайте я писала жалобу с просьбой помочь разобраться и наказать виновных.porodillia pomerla-mykolaivБольше чем два года идет следствие, в октябре этого года дело могут закрыть, за истечением срока давности. Никто из адвокатов не хочет помогать разобраться в данной истории, т.к нет адвокатов с медицинской специализацией. И к тому же, в нашем городе все доктора, прокуроры и т.п службы очень близко связаны, в том числе и в личных отношениях. И все понимают , что друг на друга компроматы искать не будут. Истории болезни были переписаны сразу, показания в роддоме никто из бригады, работавшей в ту ночь, давать не хочет. Наташи нет, но осталась дочка и муж. Почему люди, называющие себя докторами, думают, что вот так можно оставить ребенка без матери, и все это безнаказанно? Какая у нас европейская страна? Если все в городе связанно кумовством? Если о смерти девушки в БСМП даже не сообщили в полицию в день смерти, прокуратура узнала от меня на следующий день, когда я написала заявление (я - свекровь), судмедэкспертиза не хотела давать заключение без выписки из морга. Вот такой беспорядок у нас в городе, и прокуратура туда же. В 2008 году в этом же роддоме была уже история с передозировкой препарата, дело так же закрывали через три года, но мать роженицы продолжала бороться. И очень жаль, что в итоге людей, которые убили девушку, просто отправили на переквалификацию. Я считаю, надо лишать возможности дальнейшей практики в медицине, это как забрать права у нетрезвого водителя на всю жизнь. Сколько еще надо жизней???? Помогите дело придать огласке", - написала Євгенія Науменко до "Електронної книги скарг України". [sociallocker id=10854]0934391056naumjen@gmail.com[/sociallocker]
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка