Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Пора провести тюремну ротацію політв'язням режиму Порошенка та патріотам-добровольцям АТО"

31.10.2019 15:01
1786
 
Користувач мережі написав листа, у якому наголосив, що необхідно провести "тюремну ротацію" та дати патріотам АТО свободу. На його думку, багато військових добровольців опинились за гратами в період "злочинного режиму" Петра Порошенка.

Ось зміст листа:

"Свободу патріотам-добровольцям АТО! Свободу політв'язням режиму Порошенка! Як всiм вiдомо, за часів злочинного режиму Порошенка чимало патріотів-добровольців опинилися за ґратами. Порошенко і його банда використовували судову систему в якості репресивної машини радянського зразка для розправи над тими ветеранами, які починали розповідати правду про цю війну і про "торгівлю на крові". Приклад: бійці з роти "Торнадо", які першими почали викладати на Ютуб кадри потягiв iз вугіллям від сепаратистів, які безперервним потоком йшли прямо через лінію фронту. Ця війна закінчилася б максимум навесні 2015 року, якби банда Порошенка не почала фінансувати сепаратистів через "торгівлю на крові". Зверніть увагу, що добровольці не просять про амністію, бо кримінальні справи проти них були сфабриковані колишнім військовим прокурором Матіосом, який "кришував" цю контрабанду. Невинним не потрібна амністія. Добровольці лише просять створити при Верховній Раді ТСК (тимчасову слідчу комісію) і з чистого аркуша переглянути їхні кримінальні справи. Крім того, для більшої об'єктивності судів над ветеранами АТО/ООС, варто підписати указ про обов'язковi журі присяжних на судових процесах апеляційних судів над ветеранами, щоб суспільство блокувало неправомірні дії корумпованих суддів. Сьогодні в українському суспільстві обговорюють питання можливості або неможливості амністії бойовикам і сепаратистам, які зрадили Україну, але ніхто не згадує про тих, хто за Україну ризикував власним життям - про її захисників. Пора провести "тюремну ротацію": ветеранам - свободу, баригам - тюрми!" - публікує слова Юрія "Електронна книга скарг України".
Контакти для журналістів та правоохоронців приховано!
Ми можемо надати контакти скаржника журналістам та правоохоронцям, зазвичай це телефон та е-мейл, для цього потрібно сплатити послугу згідно тарифу.
1 деньМінімальний

Після оплати ви отримаєте контакт скаржника, зазвичай це номер телефону та його е-мейл адреса

Ціна: 63 грн
Обрати тариф
Рекомендований тариф1 місяцьСередній

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом місяця.  

Ціна: 220 грн
Обрати тариф
6 місяцівПрофі

Після оплати ви отримаєте контакти скаржника, зазвичай це е-мейл адреса та його номер телефону. Обираючи цей тариф, усі контакти будуть вам доступні протягом півроку.  

Ціна: 730 грн
Обрати тариф
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
Стрічка